1

Teema: lakkumine

minu kass lakub peaaegu kõike.. ::vs:
vahest tuleb isegi riiete pealt lakkuma... m6nikord lakub mu patja ja kaisu looma :roll:
kas kellegi kass veel lakub niimoodi v6i ei ole see midagi halba????
palun vastake!!!!!!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: lakkumine

Minu kass lakub ka. Mitte küll kõike ja mitte koguaeg, aga siiski lakub. Ühte tema isiklikku karvast mängulooma lakub. Minu riideid lakub. Neid vist kõige rohkem. Või panen ma seda lihtsalt kõige rohkem tähele, kuna riiete märg olemist on suht raske mitte märgata. Häbi tunnistadagi, aga talle meeldib mu pluuside kaenla alla jäävaid kohti limpsida :puna: Põhjustele hoidun mõtlemast. Värskelt ihupiimatatud naha kohalt tulnud riided on ka tema suured lemmikud, ilmselt siis ihupiima magusa lõhna pärast. Väiksemana tegi kiisu seda tihemini, nüüd vast korra kuus või veelgi harvemini avastan kahtlaselt niiske riidetüki. Üldiselt ega ei ole vaja kah oma riideid laokile jätta wink
Kas su kiisu on veel väike või juba vanem? Äkki tal see komme kaob ka ajapikku ära. Ei usu, et see lakkumine millestki tõsisest põhjustatud on. Peaasi, et ta endale mingit jama kuidagi sisse ei limpsi.

Thumbs up Thumbs down

ta on 7 kuune, aga tore kui midagi hullu pole :hyp:

Thumbs up Thumbs down

hehehee:D
:dooh:

Thumbs up Thumbs down

Higi lõhna peale lähevad vist kõik kassid "endast välja". Vähemalt nii palju, kui ma neid tean. Muidu mu kass küll niisama midagi ei laku, aga vot higilõhna sees hakkab küll püherdama ja lakkuma. Samuti ajab teda hulluks mingi mentooliga higistamisvastane jaladeodorant. Kui seda peale lasta, siis hakkab küll varbaid lakkuma ja ka vaipa, kuhu seda peale pritsib.

Dogs have owners, cats have staff.

Piparmünt meldib jah kassile...mul Sir otsib ka käekotist alati nätsu välja ja siis lööb hambad sisse big_smile.
Piparmündi teed meeldib ka nuusutada.
Aga selle higilõhna ja lakkumise kohta ei oska midagi öelda, kuulen seda esimest korda. Tean vaid, et mesilased ja herilased seda ei salli.

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Mesilased ja herilased ei salli, aga kassid armastavad seda big_smile

Dogs have owners, cats have staff.

heh minu 2 kiisut mõlemad lakuvad:)
ma ei arva et selles midagi halba oleks ja mind küll ei häiri see, nii armas minumeelest!

kes ütles et koer on inimese parim sõber, unustas midagi väga tähtsat lisamata;)
Kiisud on lihtsalt võrratud!

Thumbs up Thumbs down

Mul vanem kass küll midagi peale enda ei laku. Vähemalt pole tähele pannud.

See eest pisike aegajal lakub käsi (pesi mul nii ükskord käe küünarnukist sõrmedeni ära). Väga hea meelega lakub ta oma mänguõuna. Aga selline omapärane fetiš on tal sokkide vastu...kantud sokkide :roll:

Thumbs up Thumbs down

Mul vanemate kass (isane, 5-aastane) armastab hirmsasti isa higi"lõhna". Tal on kohe selline komme, et kui isa töölt koju tuleb siis esimese asjana peab isa kaenlaaukudesse "mõnulema" minema....päris naljakas kohe. Mõnikord toimetab seal nii hooga et isal käed valusad kohe (ta sõtkub käppadega samal ajalkäsi)....

Aga minu Dixy on 2,5 kuune ning talle meeldib musitada...lakub nina ja suud ja silmade juurest ka tahab lakkuda;) Muidu on armas, aga kiisu keel on ju nii kare...samas nii nunnult endal silmad kinni ja nurrub:P

Because there ´s no such thing as too much cute!

Thumbs up Thumbs down