Teema: närviline

meil jah tupsu on natuke liiga kartlik aga samas närviline kass.. paneb mind siin igast asjade üle mõtlema.. et kui inimestega on nii et on daune ja friike ja närvihaigeid inimesi siis ega kassid ju ka veatud ole eks? mitte et ma ütleks et minu kiisu selline on.. aga ta.. on.. maitea teistsugune lihtsalt.. tupsu ei saa nagu eriti asjadest aru ikka..  sipsik on aga väga inimese hinge ja mõtlemisega.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: närviline

Eks kassidel ole kah erinevad iseloomud ja vaimuanded nagu inimestelgi. Ega Tupsu siis kohe daun pea olema, tiba aeglasema taibuga vast ehk:) Ehk siis, nagu sa isegi ütled, teistsugune lihtsalt. Ei usu, et kassidel skisofreenia esineks tongue Keerulised vaimuhaigused minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt eeldavad ka keerulisemat vaimu.

Thumbs up Thumbs down

aga ma tegelt vist mainisin ka et ma ei arvagi absoluutselt et minu kass daun on.. ma lihtsalt pakkusin et huvitav kas on olemas daun kasse?

Thumbs up Thumbs down

Mina arvan et ei ole. Sest kassidel on teistsugune arv kormosoome tongue

Thumbs up Thumbs down

ma usun küll, et kassidel saavad psüühilised häired olla, miks mitte. muidugi mitte samasugused, mis inimestel...skisofreeniat ja downi tõbe nüüd küll kassidel olla ei või.
pealegi kassi puhul pidi täiesti normaalne olema, kui ta midagi tühja koha peal näeb ja siis seda püüab. inimese puhul vist mitte smile