Teema: kass ei oska ohtu aimata..

et siis selline kurb lugu oli kuskil paar kuud tagasi kui tupsu meil veel pisem oli .. suures mänguhoos kui mina sahtlit koristasin.. pillasin nõela põrandale..niit oli ka taga.. aga ega ma ise ei märkanud loomulikult.. koristutd sai ja kuulsin kahtlast hääst teises toas.. tupsuke kähises ja ajas suust kõvasti vahust tatti välja.. ehmastasin jube ära.. et mis nüüd siis alla neelas.. uurisin tükkaega,paistis kurgus vaid niidijupike mis kohe kadus kah...mul polnud enam midagi teha.. arvasin et vast oligi siis niidike kurku jäänud.. ja küll möödub.. tundus ka et nagu rahunes maha..
ootamatult pidin välja kiirustama ja tunnikese pärast tagasi jõudes oli kiisu ikka hädas oma kähisemise ja vahutamisega.. jooksime siis mõlemad uurima et äkki miskit kurgus.. ja nii kui elukaaslane vaatas talle suhu:O nõel risti  suus.. üks ots keelekese see teine kurgu laes.. issand.. pisar tuli silma ko9he et pisike oli terve see aeg nõel kurgus istund.. oijahh.. jälle üks õpetlik lugu et niiti enam nõela taha ei jäta.. sest niisama nõela kass ei söö eksju..ja hoolikam olen ka.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass ei oska ohtu aimata..

See on tõesti järjekordne õpetlik lugu.
Ma olen alati püüdnud jälgida, kui ma õmblen, et nõela maha ei kukuks, aga see ju nii väike, et kogemata ikka võib maha pudeneda.

Vaene Tupsu, aga õnneks oli see lugu õnneliku lõpuga.
Päris kaua istus teine nõel suus kinni:(.
:kal:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: kass ei oska ohtu aimata..

Appikene, kui õudne.
Vaene kiisuke.
Mul tuleb Sir alati niidinõela karbi juurde toimetama, kui ma parasjagu midagi õmblen. Tavaliselt mängib ta oma käpakestega nööpidega. Ükskord võttis nööbi suhu, siis oli ka tükk toimetamist, et kädde saada. Aga nööp poleks midagi kassile teind, nõel ikka jube ohtlik. Aga nüüd vähemalt tean, et mitte mingil juhul  ei lase teda enam sinna ligidusse. Pärast ka võtab mõne niidikese suhu, millel nõel otsas.

Aga kuidas tupsuke end pärast tundis?
Rahunes ruttu maha, tal oli kindlasti nii jube paha sad.

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass ei oska ohtu aimata..

See on nii õudne lugu, et ei taha mõeldagi kohe. Aga kui ta selle alla oleks ka veel neelanud, oleks veel hullemini ehk häda teinud.

Dogs have owners, cats have staff.