Vasta: kuidas võtsid kassi?

Ma olen lapsest peale olnud hästi loomaarmastaja.Aga nagu see on normaalne et vanemad ei taha mingit looma sest mõtlevad et naq igal pool pole ruumi jne.Siiski ma arvan et ema teadis et ma ühel päeval toon koju looma.ja kui ma tõin siis ta sai "õudsa šokki".ega tänu isale ma ei oleks ma saand kassi.koju minnes selle armsa kassipojaga oli väga õudne minu elus.ma hoidsin hinge kinni.kuid ema süda läks ka pehmeks ja kamandas mind kohe poodi.Muidu kassi ma sain enda parima sõbrannalt 15. aasta sünnipäevaks.Printsu panin ma nimeks.
Üldiselt on kassid mõnusad loomad.nad oskavad elu nautida.
Praegu on Printsu olnud 1 aasta ja vaatamata selle minevikule olen ma üliõnnelik et ta mul on :hyp:

Thumbs up Thumbs down

meil vanaema juures sündis 5n armsat kiisupoega algul rääkisin emale 3 päeva siis pidin valima kelle ma võtan.Valik oli väga raske kuna kõik olid nii armsad üks pikakarvaline teine lükikesega kolmas oli üleni valge ja neljas oli valge must ja halli ja pruuni kirju tema ma võtsingi.Kuna ta oli nii armas :pai: tõin linna ja ta ei osanud kohaneda siis läks nädalaega et ta kohaneks 2toga hiljem kohanes kõigiga:)

-

No üks loom peaks ikka peres olema, eks. Kui ma päris oma korteri ostsin 4 aastat tagasi, siis peale sisse elamist tundus, et on vaja kassi. Mulle on alati meeldinud sellised, nagu Sheba kassitoidu reklaamis (sinine briti lühikarvaline). Kuid tõukassi jaoks raha ei olnud. Õnneks mul vedas ja Soovis üks tädi pakkuski minu unistustekassi :py:. Tõsi küll, tavaline kodukass, ilma mingisuguse tõuta. Aga ilus! Mees oli ka kohe kassi võtmisega nõus. Ja nii ta meile tuligi. Oleme üliväga rahul oma kiisuga. Kohe nii rahul, et võtame teise kassi ka.

Thumbs up Thumbs down

Minul on mõlemad leiukassid, ise leidsid meid:P, ühe viisid kaks väikest tüdrukut mu venna naise juurde hoida ja enam järgi ei läinud ja teised panid arvatavasti minu naabripoisid mulle ukse taha. Üllad väiksed lapsed, päästavad pisikesi kassipoegi nii.
Kuna minu kaks kassi elavad nüüd lahus, st üks ema jures ja teine minu juures, siis plaanin tulevikus enda juures elavale kassile seltsilise võtta ja kohe kindlasti tänavalt või hoiu- või varjupaigast.

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Maalt.

Thumbs up Thumbs down

Munchkini võtsin eelmisele devonile, kes kahjuks peagi suri, seltsiks. Ei pidanud kaua otsima, kuna kasvataja oli tuttav ja mõlemad põngerjad ühest kasvatusest. Siis korjasin veel ühe põngerja prügikasti kõrvalt, kes hiljuti kolis korrus allapoole sõbranna juurde, kuna nad kaklesid koeraga ja ta sirtsutas meeletuslt. Devoneid otsisin aga kaua, mingi kaks aastat sobivaid kasvatusi ja pool aastat pidasin läbirääkimisi. Nüüd siis nädalase vahega jõudis meile 2 devonit Rootsist ja 1 Soomest. Kauaotsitud kaunikesed. Lätis oli ka üks, kuid kasvataja jälle siuke imelik. Väga hea kass oli, kuid kontakt jäi õnneks poolikuks, sest ma oleks selle ka ostnud - niigi raiskasin kõik raha ära. Mul nimelt nii, et kui ma leian kaks võrdselt head asja , siis ma ei suuda valida ja võtan mõlemad. Esialgne plaan oli ju võtta ainult üks devon, sest seegi oleks olnud viiekohaline väljaminek. Nüüd mees norib, et näed, teiste autodel on veljed all, aga mul on kodus 3 kassi big_smile

http://devonrex.onepagefree.com/

Meie saime oma Intšuki tuttavate käest,kelle emane kass oli poeginud 4 isast poega.Kusjuures sel emakassil oligi kombeks poegida 4 isast.:DTõime ta bussiga linnast maale ja temast kasvas suur tore isakass.

Thumbs up Thumbs down

Mina sain oma kiisu sünnipäevaks.
See oli tegelt nii et ma juba ammu rääkisin vanematele et tahaksin kassi, aga nemad olid ikka vastu, aga ikkagi ma lootsin et saan sünnaks kassi, aga ei saanu sad, siis umbes kuu aega hiljem (oktoobris) isa tuli kooli järgi ja väike must kiisuke oli kaasas, ma läksin suht pöördesse big_smile, ja siis isa ütleski et ta ei saanud septembri kuus mulle kiisut veel tuua, sest ta oli liiga noor et ema juurest ära tuua. Vot selline lugu smile

[IMG]http://i91.photobucket.com/albums/k311/Lilyy92/Muu%20Stuff/P2tu/P6090051_2.jpg[/IMG]

Thumbs up Thumbs down

mulle tuli kass ise yikes

Thumbs up Thumbs down

Teise kassi saime vastloodud Tartu Kassikaitsest,hakkas silma ilus hall kassipoeg ja kuna minu abikaasa lemmikud on hallid kassid,siis kaua ei mõelnud.;)

Thumbs up Thumbs down

Oleneb millise, kasse on mul olnud palju.

Esimese sain Tartust turult, olin sugulastel külas ja läksin vanaemaga turule. Noh ja siis kevaditi on seal alati loomakesed müügil ja mingid üliõpilased olidki seal, nii ma saingi oma esimese kassi. Ühe krooniga. smile Tükk aega pidin paluma. big_smile

Viimase sain klassiõe käest, tal tuleb iga kevad ja sügis pesakond, siis ta küsis mult kas ma tahan, ma olin kohe nõus. Moosisin natuke veel emmet ja oligi olemas. big_smile

Thumbs up Thumbs down

Mõlemad kassid on ostetud, üks tallinnast, üks tartust .

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down

Panin kuulutuse netti ja järgmine hommik, kell kaheksa millegagi helistati meile ja me olime nõus võtma Jyvera endale.

Thumbs up Thumbs down

saan varsti... oriental miracle kasvandusest smile

vb saan ka 2 kassi big_smile

Thumbs up Thumbs down

esimese kassi ehk siiami võtsime sugulase käest, kes kolimise tõttu ei saanud teda enam endale hoida.
ja see nädal saan endale teisi kassi. võtan MTÜ turvakodust Tallinnast 3 kuuse kassipoja.

Thumbs up Thumbs down

Mina leitsin enda Kurri. Tegelt ta oli sissekäigus jäetud maha, ta vaeseke oli näljas. Siis me ta võtsime endale. Ennem ta oli isegi haige, aga nüüd on terve kui purikas:cat:

Thumbs up Thumbs down

Mina panin "leidsin", kuigi Ladie võtsin varjupaigast ja Marmalade ilmus ise.
Kuid Ladie saamine oligi paras leidmine, sest läksin ideega vaadata koeri ( Patrickut mul siis ju veel polnud ). Koerad läbi vaadatud otsustasin ka kasse vaadata. Ühel hetkel otsustasin hakata lahkuma, kuid peaaegu võimatu oli kõndida. Üks kiisu oli end meeletult mu teksade külge aheldanud. Nii ta sülle sai võetud ja koju taritud- tema ongi minu Ladie. smile
Marmalade aga luusis maja ees ringi ja vaatas akna peal istuvad Ladie\'t umbes, et : "Oh, tahaks ka seal soojas kodus olla," Oli ta ju siis vaid kahekuune. Sekundi pärast olin väljas ja toas tagasi kassipoeg süles, kes värises. :trophy:

Ladie\'ga nurrumisest väsinud.

Marmalade, me igatseme Sind. Taevas vajas ingleid.. 02.06.2008. - 20.07.2009.

Thumbs up Thumbs down