Teema: kuidas võtsid kassi?

mille või kelle abiga  said omale kiisu/d?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kuidas võtsid kassi?

Lemmikloomalevitajasse panin kuulutuse oma kassisooviga, kassi endine perenaine kirjutas mulle ja nii ma Jukule järgi kimasingi.:)

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Jälle üks küsitlus millele kakskaslased ei saa vastata. :pa: :roll: Sarnane teema on juba Kassijuttudes olemas kah: http://foorum.kass.ee/viewthread.php?tid=84

Esimese kassi saime muidu peretuttavalt, teise varjupaigast. Otsida kaua ei tulnud.

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Pange sinna küsitluse alla veel "Ise kasvatasin" tongue

jaa sorry ongi sarnane teema juba olemas...
aga ma ise ka kaskaslane aga.. küsimustik on kahjuks selline et aint 1 vastuse saab panna ju..

Thumbs up Thumbs down

Mhh...otsisin kaua ja siis ostsin wink
Pidin kahe väga armsa kiisu vahel valima ja see oli väga piinav. Oleks tahtnud ju mõlemad võtta big_smile
Just see otsustamine oligi kõige raskem.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Ostsin, aga ei otsinud kaua;)

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

nägin kassi, hakkasin tahtma ja läksin talle järgi - kommikarbi eest sain smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

ostsin ühe ja teise saime Kassiabist:s6ps: mõlemat ei pidand kaua otsima- kui kaua pole kaua küsite- nu nii nädal:wink:

meie kiisul kriimud silmad...

Sõbranna kassil tulid pojad, seletasin emale samal päeval tunde kui armsad nad oli, kuni tal lõpuks üle viskas ja ütles "okei, võtame siis ühe kassi sealt"
ja siis ma olin üliõnnelik big_smile

Käin ratsutamas ja ühel maipäeval avastasin et sealsel kassimammal jälle pojad. Neli vahvat tegelast - üks tavatriibik, üks lehmakirju ja kaks halli. Hallidest väiksemat nähes minu süda sulas ja teadsin, et see kass peab minu omaks saama. Suutsin selles ka oma elukaaslast veenda ja nii saabuski Ruudi meie juurde big_smile

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down

Esimese isikliku kassipreili sain tänavakassist kassiemmelt sõbranna kaudu, aga kuna ta oli väga haige, siis lahkus meie juurest väga ruttu sad
Ja sellest jäi selline tühi koht, et ei saanud muudmoodi, kui pidin uut sõpra otsima hakkama, aga siis mitte ühte enam, vaid alateadlikult kogu aeg vaatasin kuulutusi, kust oleks kaks korraga saanud, ei teagi, kust see soov tuli.
Ja siis leidsingi, ema saatis lingi kuulutusega, kus Tondil pakuti maailma kõige armsamaid valgeid kiisupoegi, sellest hetkest oli otsustatud ka.

Aega võttis kaua, sest tahtsin emaseid, aga palju oli pesakondi, kus oli nt. kolm isast ja üks emane. Palju ilusaid majapidamisi nägime oma kassiotsingute käigus tongue
Ühes kasside hoiupaigas käisime.
Siis ma olin ka veel seisukohal, et suurt kassi kindlasti ei taha - mai tea, pea iga kassipidaja peab vist saama kõigepealt kassipojast kassi üles kasvatada, et aru saada, et võib täiskasvanud kassi ka võtta.

Saime nad kroonise mündi eest. Õnne toob wink
Ja emakodust ära tuua oli neid kohutavalt raske, õhtul kodus nutsin, sest emakassist oli nii kahju tongue

Thumbs up Thumbs down

Aa, nii et saavad küll kahe kassi pidajad vastata siia tongue

Thumbs up Thumbs down

Hääletuses on variant "Leidsin", aga varianti "Kass leidis meid" ei ole... Ma panin siis esimese...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

meie nöpsu hakkas silma kassiabi lehelt smile

Neli kõigearmsamat käpakest ja nurrumootor!

Thumbs up Thumbs down

Mina otsisin kiisut ikka kaua.. ajalehekuulutustest ..interneti portaalidest..kassiabist..
tahtsin erilist kiisut, et ta mulle ka suureks kasvades väga meeldiks..
Nüüd on mul kaks väga erilist marakratti kodus wink

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu leiti elukaaslase vanavanemate aia tagant koos oma vennaga. Ei saanud lihtsalt jätta võtmata ja kassisoov oli nagunii juba ennem olemas.. smile

Thumbs up Thumbs down

Meie kiisu tuli meile pika otsimise peale ja kaugelt(eestist kyll ikka,aga vahemaa poolest).Kõigepealt ma mingi paar kuud moosisin meest et ikka võiks kassi võtta,ise samal ajal aina uurisin netist kuulutusi.Panin ka ise kuulutused et otsin.Tahtsin kas valget või halli.Peaaegu juba sain yhest hoiukodust,aga siis saadeti mind .....,ei antud kuna meil oli enne koer kellele pidime uue kodu otsima(oli varjukast toodud haige kuts,ravisime ta terveks jne,aga kasvas suureks hundiks,meile öeldi et väike toakoer),öeldi et olen hoolimatu ja viskan ka kassi tänavale,kuigi koer ei jäänd ju tänavale vaid sai hea kodu.Vot siis.Otsisin edasi ja lõpuks leidsin ühe naise kellel oli kolm kassi.Hallivalged ja must.Ja nii kui ma nägin neid teadsin et vot see on minu kass.Aga kahjuks oli ta hästi pika karvaga.Olin juba uuest otsinguid alustamas aga siis see naine ytles et teine ei ole.Nii siis saingi endale väikse kullakese.

Thumbs up Thumbs down

Minu oma toodi tuttavate juurest laudast suure piknikukorvi sees smile

Thumbs up Thumbs down

Mina tahtsin alguses kahte kassi korraga võtta. Otsisin siis pesakonda, kus oleks kaks mulle meeldivat kassitüdrukut. Mitte kuidagi ei leidnud. Viljandi varjupaigas olid ühed üliarmsad kolmevärvilised, aga jäin hiljaks kahjuks - olid juba ära antud sad. Kuna ei suutnud leida kahte, hakkasin siis ühte otsima. Mul oli kindel pilt silme ees, milline kiisu võiks olla. Ikka ei leidnud.

Olin juba täiesti masenduses, kui olin kaks kuud omale kiisukest otsinud, kuni leidsin lemmik.ee lehel kuulutuse, kus olid süsimustad kiisud. Kuigi ma ei otsinud lühikarvalist ega süsimusta, võlus see pilt kuulutuses mu nii ära, et helistasin kohe omanikule. Võtsin natuke mõtlemisaega, arutasin elukaasaga asja ja otsustatud oligi - sealt saime oma Mitsu smile Kättesaamisega läks ka aega, kuna kass Jõgeva kandis ja meie Raplas. Kui olime paar nädalat kättesaamist oodanud, sõitsime ise talle Jõgevale järgi - ei suutnud kauem lihtsalt oodata tongue

Esialgu oli küll plaan, et piirdume ühe kassiga, aga kuna me oleme tööpäevadel ligi 12h kodust ära, siis Mitsul oli üksi igav. Mitsu oli meil u 1,5 kuud olnud, kui hakkasin teist kassi otsima. Kuna esimene on must, siis teine pidi valge tulema. Huvitaval kombel oli valge kassi pakkumisi väga vähe. Kartsin, et kordub sama, mis Mitsu otsimisega. Õnneks leidsin Kassiabi lehelt Blondie (meie peres Lexu nime kandev tütarlaps), ta oli nii nukra näoga pildil, et pidin teda vaatama minema. Ja oligi otsustatud. Kui ma ei eksi, siis Lexu leidsin lausa ühe päevaga big_smile Kahjuks ei saanud ka teda kohe koju viia, sest tal oli kohutav nohu ja silmapõletik. Natuke üle nädala ootasime, siis saimegi oma teise tibu koju.

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down

Minu eksikkass Miku (4 aastane) tõi tütar, et päästa merekoolist, kuna seda kassipoega keegi ei tahtnud.
Teine kass Jassi jõudis minuni poja kaudu, kuna kellegi tuttasva kassil sündisid pojad ja taheti merekooli saata.
Kaks merekooli kursanti mul siis.
Muhedad ja lahedad tegelased, vahel ülbitsevad ka ja kisuvad omavahel. Tuletan siis küll neile seda merekooli lugu meelde, kuid egas nad sellest loost enam hooli smile
Kolmas süsimust Lota on ka üks talus ülearuseks osutunud kassike, kes olude sunnil viimase aasta elust minu juures elanud.

Thumbs up Thumbs down

Leidsime kassi katuselt . :roll:
Aga ta on hää sõbäär :* :s6ps:

Ühe kiisuga .

Kity ! :lein: :cry:

Thumbs up Thumbs down

Ema kinkis jõuludeks :ingel: ( ei hääletanud , kuna ei olnud sobivat varianti ) .

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

Bruno votmise otsus oli spontaanne, meie juuksur koguaeg rääkis, et kas me ei taha ikka kassi, mina motlesin, et no kuidas me votame, et ma hakkan ka ju tööl käima jne. èkskord aga juuksurisse soites tee peal ütlesin mehele,et ok votame kassi. Mina lootsin, et saame Bruno kohe siis, aga pidime veel paar nädalat ootama(3e kuuselt voisime ta koju tuua). Kui aga Brunol üksi igav hakkas meiega, siis otsustasime sobra talle votta, otsisime kaua- kaua, kassipoegi ei olnud ümbruses ega kuulutustes mitteühtegi. Hoiukodudes ka ei olnud kedagi sellist, kes teise kassiga hästi oleks läbi saanud. Siis leidsime aga Chico hoiukodust ja ise rahul ja Chico ka meie ja Brunoga.

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

Hääletada tahtsin kahte moodi, sest mulgi 2 kassi, aga vist jäi ainult ostmise variant. Praegustes kiisudest vanema ostsin, aga see oli tavaline, kuigi imeilus turuvärava pesakond - 5 poega, kõik erinevad, võtsin kolmevärvilise emase. Olin oma esimese kassi surmast aasta varem nii traumeeritud, aga siis tundsin, et uus oleks parem kui igavesti ilma. Aasta ja 2 kuud hiljem nägin oma kodu lähedal tühermaal väga näljast kiiut, u 3 kuud vana. Viisin talle süüa, tahtsin kinni võtta, et ta lihtsalt päästa ja hiljem talle uus kodu leida, aga mulle ta jäigi - kõige armsam kassike.

Thumbs up Thumbs down