1

Teema: Kassipoja kassiahastus?

Minu kuue kuune kassipoeg käitub veidralt ja tundub, et tal on tõeline kassiahastus. Olin kaks nädalat kodust eemal, tagasi tulles näugus ta haledalt ja hastavalt, erinevates häälevariatsioonides, mis tundusid kohati hingepõhjast tuleva ahastusena. Miks ta nii käitub? Mida peaks tegema?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoja kassiahastus?

minu kiisu toriseb iga päev kui ma töölt koju jõuan ja nagu noomiks mind häälekalt selle eest,et pidi üksi kodus olema.Aga see läheb tal peale lemmikkonservi ja pai-musi  andmist üle.Tuleb talle oma keeles vastu rääkida ja kiita -minu meelest saab ta küll aru:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Nuu ega kiisukesele ei meeldi ju olla päev läbi üksind,a ta tahab ju mängida ja ikka inimese lähedust.
Minu Söör näiteks hakkab kohe nurruma ja teeb väiksed kräunud kui ma hakkan välisriideid selga panema, et välja minna. Siis on kohe nii raske ära minna. Aga kui koju tulen, siis on tal jälle nii hea meel - nurrub ja nurrub big_smile

Aga ma arvan Kath, et su kassil on see mööduv nähtus. Muidugi on tal hea meel et sa tagasi tulid. Lihtsalt proovi talle rohkem tähelepanu pöörata, eks kiisukene seda soovibki smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

tere!
juba ongi Mummi tuju parem, enam nutab vähem, aga ikka veel natuke ja mängib juba kenasti. Ta polnudki päris üksi, abikaasa ja teine kiisust sõber olid temaga, kuid järgmisen kord sessile minnes pean tõsiselt mõtlema, mida teha..ehk on ta siis suurem ja talub minu eemalolekut paremini...

Thumbs up Thumbs down

Minu kassil on ka kohe jonn lahti, kui juba jopet selga panen, siis lõugab ja paanitseb ja üritab mulle veel kukile hüpata, vahel istub ka uksele ette.

Dogs have owners, cats have staff.