1

Teema: Uus siiam vs vana siiam

:tv:See ei puuduta nüüd poegimist, aga need uued kiitsakad siiamid, mida peetakse "õigeteks" (paberitega) siiamiteks on hoopiski inimeste aretatud ja alles 60-ndatel vist, kui õigesti mäletan. Vanad ehk siis esimesed siiamid on sellise välimusega nagu praegused  teie mõistes "vale-siiamid". Ja kui nad üldsegi siiamid pole (ainult värvid, nagu teie väidate), siis kuidas saab tema iseloom ja käitumine olla täpselt selline nagu siiamite kirjelduses???????

Dogs have owners, cats have staff.

Vasta: Uus siiam vs vana siiam

sain ka nüüd siiamite osas targemaks, ise olen alati pidanud siiamiks just seda nn vana siiamit aga kui neil iseloom ja käitumine on sama selle nn uue siiamiga, siis näitab see tõesti selle tõu tugevust:s6ps:

meie kiisul kriimud silmad...

Aga mina olen kuulnud et ka vanat tüüpi siiameid on paberitega olemas ja ehk nad ikka ei sure välja. Äkki annaks Eestiski midagi selle jaoks ära teha - näiteks eraldi aretustööd tegema et algupärane siiam ikka ka säiliks selle uue saleda siiami kõrval. On see üldse võimalik või on mul pea liiga pilvedes? :?

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

"siiamiteks on hoopiski inimeste aretatud"

Ei usu nüüd, et need "teist tüüpi" siiamid just valimatute kassidevaheliste paarumiste tulemus on.

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

mina olen kuulnud, et nüüd hakatakse mujal maailmas  hoopis uuesti aretama neid nn applehead siiameid. et justkui uus trend nö wink
meie oleme oma trenditeadlikkusega siin maas.. meil on uus see uut tüüpi siiam, mis mujal juba ammu eksisteeris.

Thumbs up Thumbs down

millised need vanad on ja millised need uued on- äkki pilte- sõna kiitsakad ei ütle mulle midagi. on siis meie kuki vana või uus- õige või vale- kiitsakas või mitte?

Thumbs up Thumbs down

uutsorti siiam peaks olema selline: http://www.cfainc.org/breeds/profiles/jpgs-bob/siamese.gif

selliseid müüakse eestis tõupaberitega.

et siis kuki on see vana siiam mis tegelikult õige aga nüüd vale?

Thumbs up Thumbs down

kuki on siis jah valesiiam praeguste standardite järgi smile