1

Teema: kassitraksid

Kui siis miliseid kassirihmu te kasutate.Meil on selline punane rinna pealt ja käppade alt läheb ja siis selja peal üks rihm veel ühendab neid;)Olen näinud ka selliseid millel seda ühendust pole.Kas on mingeid eriti teistmoodi rihmasid ka?:)

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassitraksid

Soh, kas jutt käib neist traksidest, millega kiisuga jalutamas käiakse? Mul kiisul olid need kunagi aga ta ei harjunud hästi selle rihmastamisega ja nüüd need lihtsalt seisavad kuskil nurgas..

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Mul on ka vist sellised traksid (ka punased), millest teemaalgataja räägib. Aga meil on sama lugu, et Froti trakse lihtsalt ei salli. Ostsime need talle võib-olla liiga hilja (alles mingi 2 kuud tagasi või nii), sest enne olid need talle ikka liiga suured. On praegugi, aga nüüd saab juba paar auku juurde teha ja sobiks küll. Aga ta lihtsalt ei lase neid endale selga panna. Ja kui seljas on, siis leiab ikkagi variandi, kuidas neist välja pugeda.

Kassid on maailma kõige armsamad loomad!

Thumbs up Thumbs down

Minu kassil on mustad rihmad, aga ilma selle vaheühenduseta. Meie saame päris hästi oma rihmamajandusega hakkama, sest kiisu ju ometi õue tahab ja kui ainult traksidega saab, siis järelikult peab seda taluma.

2bOrNoT2b

Thumbs up Thumbs down

Minu oma on üsna rahulik kui neid peale panen,aga kõndida eriti ei taha....:)Aga välja saab ikka vahepeal viia....väriseb küll,aga põnev siiski,,,,,

cool

Thumbs up Thumbs down

Meil on ka sellised punased traksid big_smile
Ja Sossu on nendega sõbraks saanud, sest nendega saab rõdule linde jahtima minna;) Vahel tuleb juba trakse peale pannes kurrrrr...

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: brazen
Soh, kas jutt käib neist traksidest, millega kiisuga jalutamas käiakse? Mul kiisul olid need kunagi aga ta ei harjunud hästi selle rihmastamisega ja nüüd need lihtsalt seisavad kuskil nurgas..

Minul sama lugu;););)

Inimesed, kes vihkavad kasse on järgmises elus hiired.
Tuhandeid aastaid tagasi kummardati kasse.Kassid pole seda unustanud

[font=Comic Sans MS]meil on ka sellised punased trahsksid ja meie käime nööbikesega edukalt väljas, ta lausa nõuab kui soojemad ilmad kevadel tulid[/font]

Kaks kassi on alati parem kui üks.

Thumbs up Thumbs down

Mu kassil ka traksid ostetud, aga käidud on nendega esialgu ainult toas, harjutamise mõttes. Ja ega see asi talle ei meeldi, ise veel siiam ja teeb niimoodi (väidetavalt peaks need nööri otsas kõndima). Esimesel korral sai muidugi korralikult nalja, kui kass jättis mulje nagu oleks purjus, kõndis paar sammu vildakil ja siis kukutas end kopsti pikali. smile
Kaelarihmaga oli ka nali, proovisime talle seda kellukesega, no küll ta siis üritas omale lõua alla vahtida, et mis kõlin see on kogu aeg, kui ta end liigutab, siis ta kõndis lausa tagumiste käppade peal tagurpidi, et seda kätte saada. Kellukese võtsime muidugi ära, aga rihm on siiani kaelas. Vahel, kui lõdvemaks vajub, siis hakkab seda kiskuma ja tõmbab ülepea, aga muidu teda ei häiri.

Dogs have owners, cats have staff.

minu kassile ei meeldi üldse need,...sellepärast otsustasime emaga et teeme ta kodukassiks,noh sinile päris meeldib soojas kodus olla ja kui tahab välja siis laseme ta rõdule;)

Jänkud ja kiisud. ^^

Tondul pole trakside vastu midagi, sest temaga sai kohe alguses nendega harjutatud. Igaks juhuks, et kuigi toakass, siis äkki käiks ikka väljas jalutamas ka mõnikord. Linnas ikka lahti lasta ei taha just. Kenad pisikesed rohelised pehmest nahast traksid. Kuigi naljakas on vaadata küll kassi rihma otsas.

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

ma ostsin helerohelised traksid ja sinna juurde shotiruudulise rihma. vääga peen. kahjuks kassil on üsna ükskõik

Thumbs up Thumbs down

Ega kassid nendest rihmadest eriti vaimustuses ei ole jah big_smile
Seepärast jäi ka ostmata. Pealegi on ta meil ainult tubane ja siin linnas pole jalutamiseks eriti kohta.
Kuigi maal ju võiks, aga nüüd on juba hilja harjutama hakata.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Kas viiekuuselt on hilja harjutama hakata? Tahaks ju ikka õue uudistama viia soojemate ilmade saabudes smile
Aga nüüd ma ei teagi, teemale vastanute seas pooltele ei sobind trax, et mis ma otsustama peaks? Ilmaasjata raha raisata ka ei raatši :roll:

Thumbs up Thumbs down

Nuuh, siis Sa ei teagi, kas Sinu kiisule hakkaks meeldima ja ta ära harjuks:nana:.
Aga proovida võid ju ikka:), äkki läheb läbi.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Meil oli kah sellised traksid, aga kohe kui Katile need suure vaevaga selga sain, siis kass hoidis maadlikgi ja kartis. Niiet ma pole eriti rohkem püüdnud...4-5 korda maksimaalselt:D

Kassil on iseloomu.

Thumbs up Thumbs down

mul tuli just siin selline asi meelde, et ärge      kummist traksikuid      ostke .mäletan, et sellised ilusad punased said kunagi ostetud mu isa punasele suurele kassile...aga tal oli ikka seda jõudu kah nii et kui pani tagurpidikäigu sisse siis oli ta neist lupsti väljas ja auto all. meelitamise peale tuli välja.
Kindlasti tuleb kassi juba varakult harjutama väljaskäima, sama on ka autosõiduga.

-Of all God\'s creatures there is only one that cannot be made the slave of the lash. That one is the cat. If man could be crossed with a cat it would improve man, but it would deteriorate the cat.-

-Per ogni gatto che ride c\'è almeno un topo che prega.-

Thumbs up Thumbs down

Sain Kerrile-Tibule ka lõpuks uued traksid ostetud, ühed kahepeale. Sellised ilusad punased sametist. Seni oleme Kerriga ainult paar korda aias jalutanud aga tundub et ta saab poindile pihta. Tibuga enne ei lähe kui op tehtud. smile

Thumbs up Thumbs down

:clap:
Meil on sellised sinised sametist. Hästi mugavad on eks!

VIC- Very Important Cats

bibil on hallid (helkur) ja rihm ka sama, Silverile kahjuks ei mahtund, seega peab uuesti poodi minema...

meie kiisul kriimud silmad...

Brazen, aga Lucia:D, kas temaga ka ikka väljas käite?
Oleks talle paras vaheldus, kui saaks traksidega väljas jalutada, ma arvan.

Millise rihma Sa nende sametist trakside külge oled pannud?
Mina panin oranži, mis meil eelmisest komplektist (väikeseks jäänud), aga see ei sobi eriti hästi.
Peaks vist musta rihma muretsema, sest neid siniseid trakse küll ei tahaks välja vahetada- jube mugavad on ja veel väga ilusad ka pealekauba.

VIC- Very Important Cats

Otsin \'traksidele\' lisaks ka väikekoerte 8-meetrise flexi-rihma. Hea mugav, ei pea kassi järgi igasse põõsasse ronima. :s6ps:

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Kerriga jalutamas käies olen samuti koertelt flexi rihma laenanud. Ei kujuta ettegi kuidas tavalise meetrise rihmaga veel hakkama saaks, flexiga ikka väga mugav ja mõnus. smile

Thumbs up Thumbs down

Kas kolmekuusele kassipojale võib juba trakse peale panna? Ta on alati nii põnevil, kui ma temaga õues käin, aga ilma traskideta ei julge eriti teda muru peale jalutama lasta.

Thumbs up Thumbs down

Miks ei või. Mida varem harjutama hakata, seda parem ju. Ma sain oma kassile traksid selga alles 8 kuuselt, sest talv oli ja külmaga ei tahtnud välja minna. Ja ega ta nendega praegu väga leppida ei taha küll. Toas hakkab kohe mööda maad roomama ja püherdama, et nendest vabaneda, aga õues käib normaalselt. Küllap on siis õues nii palju huvitavat ja jälgimist, et siis ei tule enam traksid meelde.

Dogs have owners, cats have staff.