Vasta: Tartu loomakliinikud

Mina olen muidu olnud Maaülikooli pooldaja, nagu siin kirjutasin, aga nüüd aastavahetusel lasksin kaht kassipoega, kellele ma hoikodu pakkusin, esmaselt üle vaadata (kodutud kassipojad ju) ning hiljem ka vaktsineerida Pallimis, mille leidsi  kord juhuslikult Tähe tänaval jalutades. Minu meelest on seal ka väga soe ja sõbralik suhtumine.

Thumbs up Thumbs down

Tartus uus väikeloomakliinik Pikal tänaval endises struumatõrjedispanseri majas ( end. Pärmivabriku kõrval). Janne Orro loomakliinik. Hea juurdepääs , parkimise võimalus ja samas  kesklinna lähedal . Lähen sinna oma kassi vaktsineerima, sest on kodule lähedal. Hinnakirjast hetkel ei tea midagi.
Kas kellegil on juba kogemust  ?

Thumbs up Thumbs down

Laupäeva õhtul sai kassi nohu pärast helistatud Fik kliiniku 24h numbrile ja meid võeti pühapäeva hommikul erandkorras vastuvõtule. Keegi siin võrdles arsti Dr. Housega ja see peab täiesti paika. Suhtumine pisut pohhuistlik aga paistis, et mees teab mis teeb. Kontroll kiire ja korralik, täpne diagnoos ja ravi. Hetkel jätkan kindlasti koostööd selle kliinikuga. Eks tulevik näitab kas on tegu hea arstiga või siis mitte!

Thumbs up Thumbs down

Plaanin siin oma kassi ka steriliseerimisele saata, mõtlesin, et võiks Tartusse FIK loomakliinikusse viia, aga siit neid jubedusi lugedes kadus küll igasugune isu ära. Ei imesta ka, miks nad võrreldes näiteks Janne Orro Kliinikuga teevad opi suhteliselt odavalt.
Aitäh kõigile, kes oma kogemusi jagasid ja jagavad smile

Thumbs up Thumbs down

Mina olen FIK kliinikus mitu korda käinud ning ausõna, pole seal nii hull midagi. Käidud närilistega ja tänavale võetud leidlastega. Viimastele tegi arst läbivaatuse, kõrvade puhastuse jms kõik tasuta, ütles väga armsalt, et Teie nägite vaeva, et kiisud kätte saate ja otsite neile kodu, mina tulen vastu ja ei võta teilt sentigi. See oli äärmiselt armas smile
Kunagi rotiga käies sama arst kergendas kasvajast tekkinud vaevusi väga odavalt ja oli äärmiselt vastutulelik. Seega, kellel mugav seal käia, siis arst on tore ja kui ta poleks asjatundja, ei tegeleks ta sellega ja ei oleks valmis abi osutama pühapäeva hommikuti või siis tasuta.
Farmaxiga ka ammused head kogemused. Hetkel mitme loomaga Animali klient, arst on meeletult laheda suhtumisega, nüüd neil uued ruumid ka.

Thumbs up Thumbs down

Meie käisime hiljuti  Tartu R-kliinikus oma kiisut kastreerimas. Viisime hommikul kiisu kohale ja öeldi, et kui kiisu ülesse ärkab, siis helistatakse. Kiisule järele minnes oli shokk suur - arst oli hakanud isast kassi steriliseerima. Kui ta kiisu kõhu lahti oli lõiganud, siis ta sai arvatavasti aru, et tegemist on isase kassiga, õmbles kõhu kinni ja kastreeris kiisu. Niisiis oli kiisul kaks õmblust ja kordades rohkem üleelamisi. Meil oli mitu päeva nii kurb olla ja me ei julgenud kiisut hetkekski üksi jätta. Õnneks on ta meil väga tubli ja saab juba päris ilusasti oma torbikuga hakkama, aga aru ma ei saa, kuidas arst saab sellise vea teha. Mina kohe kindlasti ei soovitaks seda kohta.

Thumbs up Thumbs down

Sellisest asjast võiks küll kuskile loomakaitseseltsile teatada, sinna oleks küll vaja kontrolli selleks, et teada kas arst on pädev oma tööd tegema või mitte :S Jube kuulda sellistest asjadest. Seepärast eelistangi pärast Depsy\'ga juhtunud õnnetust EMÜ kliinikut, seal pädevad artsid ikka. Jõudsat paranemist teie kiisule!

Thumbs up Thumbs down

Ma ise ka mõtlesin, et kuskile peaks kirjutama, tõesti tekkis küsimus, kas arst pädev on.
Aitäh hea nõuande eest!

Thumbs up Thumbs down

Olen käinud oma väikeloomadega R-kliinikus ja siiani väga rahul,.
Fik-is käiisn ka kunagi, aga kui nägin arsti musti sõrmeküüsi siis enam sinna minna ei soovinud.
Pallimis töötad arst kes kunagi oli Farmaxis ,nimelt sain varjupaigast kassipoja kellel oli ülikehva väljanägemisega karvkate, tln arsti väitsid et vitamiinide puuuds, aga Farmaxi noor arst dgn kohe analüüsidega muidugi, et hoopis miksi karvahaigus saime shampooni ab.ravi ja nüüd kassipoisil selline kasukas seljas et uskumatu. Seega mõnel arstil tuleb välja üks asi teisel teine nagu inimeste puhulgi, kõike universaalselt ideaalselt teha raske.

Thumbs up Thumbs down

Mina kiidan R-kliinikut. Nemad päästsid mu kassi surmasuust, kui teised mulle lootust ei andnud. Tal tulid põieprobleemid ja kuna ta on isane ja kastreeritud, siis teadagi on neil need kusedeed ju kitsad ja paljudel on neid probleeme. Ühesõnaga ta oli mul eemisel aastal jaanipäevast oktoobrini torbikuga, külg paljaks aetud, sealt tõmmati süstlaga uriin välja sest kuseteed olid umbes. Päevas tegin vahepeal isegi 5 süsti talle ja õlisid pidi ka kurku laskma. See oli nii õudne, R-kliiniku arstil olid endal ka pisarad silmas kui mulle teatas et väga lootust pole, tal oli nii kahju. Õnneks oli mul võimalik pool aastat kodus olla ja kassi eest hoolitseda ja kindlasti ka sellepärast ta paranes. Vahepeal sõitsin õhtul kell 11 põit tühjendama ja nii ikka päris tihti, arst andis mobiili numbri et ma saaks alati helistada. Väga toredad arstid. Ja iga aasta saadavad mu kassidele postkaardid kuu aega enne teatega et mu kiisudel on vaktsineerimine jälle, nii armas.  Eesti Maaülikooli kliinikum on kõige hullem, sinna ei vii ma ühtegi oma looma enam. Sama mis tapamajja oma lemmik viia:)

Thumbs up Thumbs down

Tartus on Kastani tänava alguses PAIKENE.  Ilusad ruumid ja tore arst, minu kiisu on seal vaktsineeritud.

Thumbs up Thumbs down

Tere , mul on mure , ma ei ole iial varem loomakliinikus oma kassiga käinud , ma sooviks teada kuhu teie soovitaksite minna mul (Tartus ) , ma sooviks teda vaktsineerida , äkki keegi teab keskmiseid hindu ka   smile  smile

Thumbs up Thumbs down

Minul ka R kliinikuga negatiivne kogemus. Arst ei teostanud enne operatsiooni kassil läbivaatust ning nüüd tuleb teha Ühe operatsiooni asemel kaks, mis on ennekuulmatu.Väidetavalt, oli Tallinnasse vaja kiiruga minna ning üheks terviklikuks operatsiooniks polnud aega. Alati saab ju operatsiooni edasi lükata või siis ühe arsti aja puudumisel teise kliinikusse minna, aga poolik töö oli minule väga vastumeelt. Uurides arsti valiku tagamaid, sain ise süüdlase osaliseks, väitis, et oleks pidanud ise kassile kontrolli tegema.  R-kliinikus võib tõesti juhtuda nii nagu keegi siin juba postitas, et isast kassi hakatakse steriliseerima. Neil nagu liinitöö, võetakse loom ette, tehakse siuh säuh opp ära ja siis alles hakatakse mõtlema kuidas oleks võinud tegelt teha ja mis sugu loom üldse on. Ja ükskõik mis seal negatiivset ka juhtuks, siis R-kliiniku arust klient on süüdi. Loomaomanikud, kaaluge hoolega kuhu edaspidi oma lemmikuid viite!

Thumbs up +1 Thumbs down