Teema: Siili T-marketi kiisud

Mustamäel Siili peatuse juures T-marketi kõrval betoonaugus on vist igavesest asjast kassid elutsenud. Täna nägin seal 2 musta suuremat kassi, 1 hallikirjut suuremat ning 1 sõbralikku suurt hallitriibulist (nõudis pai ja süüa ei soovinud) - viimane on arvatavasti kellegi kodukass, kes tänavakassikommuuni ennast sisse sättinud on.
Veel silmasin ühte pisikest musta ja ühte pikakarvalist kilpkonnavärvides kassipoega(viimase saime kätte ja tõime hoiule, teisele lähme homme järele).

Aga süda tilgub verd selle suure sõbraliku kiisu pärast...

http://www.album.ee/?o=291272249

Vasta: Siili T-marketi kiisud

Need kassid päris omapead seal pole.Nende eest hoolitseb 1 kohalik vene tädike kes kõiki ümbruskonna kasse toidab ja seda aastaid juba.Äkki sa viid mõne ta enda kassi ära?

Thumbs up Thumbs down

Kasse ei hoita kusagil betoonaugus...kui on tädikese enda kass, siis ta vaevalt neil seal laseks olla, või mis. Pigem usun, et temalgi on hea meel, kui mõni neist kiisudest saab kodu.

Thumbs up Thumbs down

Eks seal ole neid toitjaid rohkemgi. Mina sain sõimata kui söögikausi sinna panin.
Ja alles oli siin Siilis 1 poisike või noormees, kes aknast kasse õhupüssiga vigaseks lasi.

Ja üldse siitkandi mutikesed käivad oma kodukassidega õues jalutamas, ilma et kõuts rihma otsas oleks jne. Koerad ei tohi rihmata ringi lipata-see on seaduses kirjas, aga kassid?
Ma küll ei suudaks -autoteed ja lahtised koerad.

Algselt postitas: Reimz
Need kassid päris omapead seal pole.Nende eest hoolitseb 1 kohalik vene tädike kes kõiki ümbruskonna kasse toidab ja seda aastaid juba.Äkki sa viid mõne ta enda kassi ära?

Vahet pole kas näpistab külm mõne kassi seal surnuks või tuleb Teho ja teeb 1:0 nendega.

Ja äkki viin mina mõne tema kassi minema -  võibolla laseme kõik oma kassid õue elama - viime neile paar korda päevas söögi õue ja muu suhtes juhatagu jumal teed.
:vs: