1

Teema: Kelluke kodukassiks!

Kelluke on paarikuune suvilast Pesaleidja poolt ära päästetud emane kassipoeg. Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud ja dokumentki on tehtud. Juba teist kuud elab Kelluke hoiukodus Nõmmel.
Selle ajaga on näha julguse suurt kasvu! Kellukese lemmikud on juuksekummid ja jõulupuuehted! Oiii kui mõnus on patsikummi venitada ja palle mööda põrandat ringi keerutada !
Sotsialiseerumine on tulnud läbi tunnete ja tarkuse. Ukse avas hellus ja nii õpetasime selgeks ka peene kassimaiuse söömise käest. Aga kui kasitoidu paki krõbin kostub, siis on tee juba igast toanurgast kausini selge!
Kelluke läheb öösel rahulikult ja ajastatult oma tuppa magama! Hommikul mängib rõõmsalt mänguasjadega ja pahandusi meil nagu polegi! 1 lillepott kukkus korra india trummi pealt aga sea oli ju niiiiii äge nöörist sang. Puhtust hoiab kass tõesti juba Pesaleidjast tulles. Aasta vahetusel juhtus väike pissifopaa aga titakass ju .... juhtub ikka.
Kokkuvõttes oleme õppinud viisakust, nurrumine on selge- nagu mootorkelk ja söömine on korrektne, regulaarne ja tualetikasutus käib korralikult!
Kelluke oskab omaette lõbusasti mängides sind koju oodata!
Oleme armastust ja heaolu jagamas  hoiukodus aga Kelluke  lehvitab käppa Sulle -  pärispäris pere!
Tule Kellukest vaatama ja ehk hakkab su hing helisema ning saad omale suurepärase armastava kaaslase. Anname Kellukese vaid eriliselt heale inimesele, sest ta on nii õrn ja habras kassipiiga smile
Palun kirjuta merike.matas@gmail.com või helista 555 22 555

Thumbs up Thumbs down