1 Viimati muutis Taevatäht (15.12.2015 03:03:12)

Teema: Kassihärra otsib koeravaba kodu

Olen umbes 7-aastane kassihärra, koduse nimega Kiisu-Kis-Kis-Kiss (tegelikult reageerin misiganes kõrgematele kutsuvatel toonidel välja hüütud hellitustele) ja otsin võimalust kolida kokku mõne mõnusa iseloomuga inimloomaga (võib ka kari olla).

Nimelt on praeguses pesas ees loomad! Täpsemalt pärinevad alamrassist koer. (Andke andeks, aga üks tõsine endast lugupidav parimates aastates kassihärra ei peaks nüüd küll koeraga koos elama.) Igatahes on mul lausa stress praegusest olukorrast, mida olen nüüdseks pidanud kolm aastat kannatama. Me lihtsalt ei klapi. Ehk on asi minu titeeas (pärinen keskturu kõrvalt trammipeatusest leitud pappkastist--vaadates minu head välimust, siis ei oskaks seda arvatagi), ei teagi nüüd...aga ei klapi. Teiste isenditega säärast ebasümpaatiat pole ette tulnud.

Enese tutvustamiseks võin öelda, et olen väga ilus, hallitriibuline, tarkade silmade, mehise kehaehituse ja sümpaatse näoga. Kõhualune on mul imepehme udusuline ja beežikas. Nurrun kõvasti ja kaunisti. (Ennast kiitmast ma ei väsi!) Mulle meeldivad inimesed ja süüa, inimesed, külalised, süüa ja magada. Isegi lapsed meeldivad. Neid viimaseid on mul praeguses kodus lausa kolm. Saame hästi läbi, olgugi, et see kõige väiksem on püüdnud mind isegi ära süüa! (On tobu, ajas vist viineri pähe sassi.) Söön krõbinaid, toorest liha ja kala. Tervis on mul hea ja hobideks on hiirte ja rottide püüdmine. Kahjuks neid mul siin praegu ringi ei liigugi, aga kui mõned aastad tagasi püüdsid peremehe talveõuna varu kõik pihta panna, siis püüdsin masuurikad kõik kinni. Nii kõva mees olen!

Lühisuhet otsivatel inimloomadel paluks mitte tüüdata, koeraomanikel samuti mitte (kui koer just õues ei ela ja üksnes vähest aega toas ei viibi).
P.S. Peremees annab kaasa kõik mu maise vara ja lubas Tallinna ja Harjumaa piires isegi kolimist turvama tulla.
P.P.S. Fotod on tehtud unise peaga smile

(Olen kastreeritud ja puhtusehoidmisega ka probleeme ei esine. OMG, kui piinlik on sellist asja avalikus foorumis kirjutada).

Igatahes, kui sa tunned, et meie Sinuga võiksime sobida, siis ära kõhkle ühendust võtta! Kurrnjäu...

Lugupidamisega
Kiisu-Kis-Kis-Kiss

Thumbs up Thumbs down