1 Viimati muutis Mustukene (15.11.2014 17:03:53)

Teema: Kassil on tagajalad halvatud, mida teha?

Tere!

Meie aastase kassiga juhtus õnnetus.
Ta viidi varjupaika. Läksime talle järgi ja viisime ka sealse arsti juurde. Tehti mitu röngtenit ja lõpuks öeldi, et kassil on selgroost tükk väljas või nagu sisemine luumurd. Küsiti kas me tahame operatsiooni, mis maksis 400euri ja siis oleks ka 50-50 võimalus olnud, kas kass hakkab käima või mitte. Seda operatsiooni me ei teinud, aga ostsime kõiksugu süstid ja antibiootikumid jne. Kuna kassil tekkis pidamatus, ta ei kontrolli millal häda teeb, siis ostime talle väikestele koertele mõeldud mähkmeid aga selle tulemusega haudus tal kõik alumine osa ära ja enam me pole neid kasutanud. Koguaeg tuleb tema järgi koristada. Paar nädalat peale õnnetust läksime uuesti arsti juurde. Meile öeldi, et ta jääbki selliseks ja lisaks oli kassil mingisugune seen tekkinud. Anti veel selle jaoks rohtu, kuid ta nakatas ikkagi ka meie teist kassi.
Tema parem jalg on koguaeg krampis ja värisem, vasak aga on täitsa koolemas.. Õnnetusest on möödas ligi poolteist kuud. Kas on veel lootust? Kass on üldiselt elujõuline, tahab mängida, ronida ja sülle tulla..

Kas on võimalik kuidagi teda veel ravida? Või mida nüüd üldse edasi teha? Tema hooldamine on raske ja käib üle jõu, aga kas varjupaika viimine oleks ikka õige lahendus?

Palun aidake ja andke nõu! Me ei oska enam kuidagi edasi toimetada...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassil on tagajalad halvatud, mida teha?

Väga-väga raske olukord. Segaseks jääb mulle see, et mida sa mõtled "kas varjupaika viimine oleks ikka õige lahendus?" küsimuse all?

Thumbs up Thumbs down