Teema: INSULT?

Kass on viimased nädal aega uimane ja tundub nagu tegu oleks insuldiga. Võis olla ka, et kukkus ülevalt narivoodist alla pea peale. Ta võis üks hommik olla uimane ja sellepärast alla kukkuda, aga me ise ei tea, sest me ei olnud päeval kodus.
Ta ei näe või siis ei suuda keskenduda nägemisele. Pupillid on koguaeg suured, eredas valguses peavad ju väikseks minema, kuid tal ei lähe, koguaeg suured.
Süüa ei suuda ise. Kui kausi näkku topin, siis sööb, vett anname talle ilma nõelata süstlaga. Peaks jooma u 100 ml päevas, kui ta vähe sööb, aga ta joob sellest 100-st ära umbes 50, mõni päev vähem.
Koguaeg kõnnib ringi, seisma ei taha jääda, kõnnib kas seinast seina või ühe koha ümber ringis. Ei tea isegi, kas ta öösel magab, päeval jääb magama ainult minu süles, kui teda paitada ja temaga rääkida.
Käisime neljapäeval loomaarstil ja seal mõõdeti palavikku, kassidel tavaline 38-38,5 aga temal oli 39. Talle tehti ka kolm süsti ja järgmiseks hommikuks pidi paremaks minema, kuid midagi ei juhtunud ja siiamaani pole juhtunud... Täna lähme jälle loomaarstile, aga mõtlesin, et äkki keegi on seda sama läbi elanud ja teab, mis tal viga võiks olla. sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: INSULT?

Update: Päev peale postitamist suri ta kahjuks ära sad

Thumbs up Thumbs down