Teema: kassifoorum ja-portaal

tere, olen blackmuska , kes eksis siia kassifoorumisse ning minu küssad siis sellised, et mis ülesanne on üldse sellel foorumil?
kas on plaanis üritusi ka korraldada?
kokkutulekuid?
jm huvitavaid asju:cool::)

whiskas-seda kassid ostaksid!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassifoorum ja-portaal

wink Võiks tõesti kokkutulekuid keegi kunagi teha:D

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Täiesti mõeldav ju .. oleks kokku saada ja muljetada aga enne peaks vist natuke foorumisse sisse elama  wink 
Minu poolt selline küsimus, et kes selle imelise foorumi kokku klopsis? Tõesti mõnus idee ja teostus! Kaua aega vaadelnud bokseripesa ja koertekoda ning mõelnud et no millal ometi valmib midagi sellist kiisudele. Nüüd siis lõpuks valmis ja suured tänud sellele, kes selle kõige taga on smile !

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Minagi bokseripesa ja koertekoja kõrvalt seda mõelnud:P

Thumbs up Thumbs down

Üldiselt ma arvan, et Liisa tegi, kesse muu ikka olla sai smile
Aga üldiselt, miste arvate, millised võiks olla asja edasiarendused, foorum on.. kas äkki midagi portaalisarnast nüüd? Artiklid, lingid, pildid?

Ettepanekuid palun smile

Thumbs up Thumbs down

Tublid olete, Liisa ja metzic! No ikka võiks kiisudele portaali kah teha. Väärivad nad seda ju samapalju kui koerad smile Mina arvan, et seal võiks olla midagi kodukiisudest ja midagi tõukassidest. Aga et üks ei välistaks teist. Tõukasside koha pealt ma palju ei oska soovitada.. Võibolla võiks erinevatest kassitõugudest kirjutada (iseloomustus+ajalugu) ja siis Eesti kassikasvatuste nimekiri, natuke ajaloost, et millal Eestis tõukassidega üldse tegelema hakati jne. Midagi võiks olla neile, kes plaanivad kassi võtta, et nad teaks arvestada, mis neid siis ikkagi ees ootab. Väga vähe infot on netis kasside terviseprobleemidest. Millised esemed-taimed võivad kiisudele ohtlikud olla. Varjupaigakiisudest võiks olla juttu ja kuidas käituda tänavalt leitud kassiga või vastupidi mida teha kui oled oma kiisu ära kaotanud. Paljud inimesed ei ole kahjuks teadlikud varjupaikade olemaolust sad Kuidas kassiga reisida. Kuhu kass jätta reisi ajaks. Jne Jne.
Loodan, et jutt väga segane ei tulnud. Igastahes edu lehe valmistamisel!

Inspiratsiooniks wink

Sisu mõttes on väga-väga-väga hea näide:
http://www.fanciers.com/cat-faqs/indexer.cgi

Veel:
http://www.catfocused.com/site-map.php

Aniwa portaali kassilehel on väga head artiklid kasside käitusmaneeridest näiteks "miks kass sõtkub?":
http://aniwa.com/

Thumbs up Thumbs down

No.. ma võin üles panna portaali kesta, küll aga sisuga peab keegi teine tegelema.. küsimus on et KES?:(

Thumbs up Thumbs down

Noo big_smile
Ma ka ei tea.. Kas Liisa näiteks pole huvitatud.. ?
Kui vaja siis ma võiks ju ka kuidagi aidata. Ma täpselt ei kujuta nüüd ette kuidas aga aega mul nagu oleks ja tahtmist kah. Võiks ju põhimõtteliselt mingeid artikleid kirjutada aga ega mul mingeid suuri teadmisi küll pole. Samas võiks ju pisut surfata netis ja siis teha kõigepealt mingi ingliskeelse kokkuvõtte ja see ära tõlkida, et siis oleks nagu mingi artikkel või midagi big_smile
Sellega ma saaks hakkama küll cool

Thumbs up Thumbs down

vaatame mis teha annab tongue

Thumbs up Thumbs down

proovida ju vähemalt tasub wink

Thumbs up Thumbs down

omadest kogemustest ütlen, et kindlasti oleks vaja midagi portaalilaadset. olen üritanud käima lükata kahte kassifoorumit, esimene neist solgiti lihtsalt ära tobedate kommidega ja teine toimib kuidagimoodi minu kodukal. millegi pärast ei julgeta sinna eriti kirjutada. kui kirjutataksegi, siis teemaarendust ei tule ja inimesed rahulduvad ainult minu vastusega. tegelikult on see kurb, sest mul veel endal palju õppida ja teiste kogemused on selleks ju hea võimalus.
mis sellesse foorumisse puutub, siis oleks seda vaja natuke korrastada. ühte teemat puudutavad küsimused peaksid samas alateemas olema. kindlasti peaks olema varjupaiga loomadele kohe eraldi alateema ja seda selleks, et need kuulutused ja jutud teiste sisse ära ei kaoks. tõukassi kasvatajaid võiks millegagi peibutada, neil pole tegelikult kusagil oma kogemusi vahetada ja uskuge mind neil on palju kavalusi ja tarkusi tallel. teemade pealkirju võiks natuke korrigeerida, liialt segased on. ei saa täpselt aru mis arutelu seal toimuma peaks või mis kuulutus sinna täpselt panna.

Kass, kes kõnnib omapead.

hmm.. see teemade asi oli natuke segi kammind ennast :S tundub et väike programmiline kala.. aga enam seda ei ole.. Üritan ajada vennad üles kes portaalimootori püsti lükkavad.. siis saab hakata vaixelt teemasid sisestama smile senix muusikat cool

Thumbs up Thumbs down

üldiselt.... pärast pikka punnitust, on üles saanud kassiveebi esialgne versioon.. testimiseks... smile tsip tuleb veel vaeva näha et asi korralikult toimima hakkax..

seda näbe hetkel siit: http://kass.future.ee/

Thumbs up Thumbs down

Täitsa hea disain ju smile
Tubli-tubli!
Vot nüüd ainult läheks sisu vaja ja oleks portaal valmis big_smile

Thumbs up Thumbs down

juhuu.. jah smile selle asjaga seal vaja veel tsip nokitseda.. aga jah.. mul laadseid disaine veel 3 üle.. et saab siis kokku teha 5 keskkonda smile

Thumbs up Thumbs down

Lingid foorumisse.
Erinevate koerte varjupaikade kontaktandmed üles otsida. Seal on kiisusid ka ja kui keegi endale sõpra tahab, siis esimene käik peaks kohe varjupaikka olema smile

Näiteks.

Ja kõik inf/müüdid/ümberlükkamised steriliseerimise/kastreerimise kohta.

Kui siin kassisõbrad koos, siis võiks ju püüda kodutuid loomi ka aidata....

No ei ole probleemi, teha kodututele oma lehekülg kohe.. smile

Thumbs up Thumbs down

See on hea mõte smile Et näiteks mitte ainult lingid varjupaikadesse aga ka nii, et nende kiisudega kelle olukord eriti halb on (vpaika sattunud kassipojad) teha kiirkoduotsimiskuulutused. Sest üldiselt ei pea nõrgemad kassid vp\'s eriti kaua vastu.
Foorumis tunnen puudust eraldi kaustast \'päevakaja\' või \'vabateema\', kus saaks nendel teemadel sõna võtta, mis kuhugi mujale ei käi. Näiteks uudised. Praegu täidab seda funktsiooni vist \'Kassijutud ja juhtumised\' aga meelelahutuse ja tõsielu kaustad võiks küll eraldi olla.
Kuidagi peaks inimesi ka rohkem teavitama, et selline foorum üldse olemas on. Ma ise sattusin siia täiesti juhuslikult koertekojas oleva teema kaudu.. Mujal pole kassifoorumist kuulnud.
Votsiis. Edu sulle ja kui kuidagi aidata saab siis..

Thumbs up Thumbs down

Teemad millest puudust tundsid on nüüd täitsa olemas.. võid kohe sinna midagi kribada.. smile
Jaa varjupaiga kiisusid aitaks heameelega smile Ma vaatan ehk annab kuskilt välja pigistada see aeg, et lõpuks need kodulehed üles saada, mis aitaks meil kiisusid päästa:)

Tegutseme, reklaami-eelarve on kass.ee\'l 0 kr,seega ainus teatamine käib liikmete abiga ... tänud juba ette kes on reklaamind või kavatsevad seda teha.. Mina aitan tehnilise poolega sedavõrd kuis suudan smile

Thumbs up Thumbs down

Oh, aitäh! Nii on tõesti parem smile

No vot ma siin panen enda lehele lingi püsti ja teistesse foorumitesse ka, äkki tuleb uusi kasutajaid siis juurde.

Thumbs up Thumbs down

Neti.ee lehele võiks ka lingi püsti panna. See ju tasuta.. smile

Thumbs up Thumbs down

OT: Metzic võiks oma erakirju kontrollida. big_smile

Thumbs up Thumbs down

Mina oleks ka põhimõtteliselt nõus aitama sisu poolest, parema meelega siiski võtaksin teema ja siis üritaksin selle kohta midagi kirjutada raamatute ja interneti abil (ka ingliskeelsetest). Mis ei tähenda muidugi copy-pastet kuskilt.

MSN: Rachy_085@hotmail.com kui oleks reaalset abi vaja.

Rachel

Thumbs up Thumbs down

Kindlasti läheks abi vaja! Võtan sinuga kohe peale jõule ühendust ja räägime! smile

brazen

Thumbs up Thumbs down