1 Viimati muutis triinukann (04.09.2013 21:55:36)

Teema: Minu tutvustus

Tere!

Olen Triinu, Tallinnast ja 27.

Armastan väga loomi. Olen terve elu kasside ja koertega koos elanud.

Samuti on meie juures olnud mitmeid hoiuloomi. Nii omanikega, kodutuid loomi ja ka selliseid, kes ise tulid ennast meie juurde hoidma aga oleme hiljem nende kodud üles leidnud.
Meie esimene klient oli Petsi kass Sardiin, kes on mitu korda ema ja minu juures hoiul käinud. Kiisu, kes kaalus 11 kg võttis peale seda mõned kilod alla ja edaspidi langetas ka kaalu, kui andsin Petsile näpunäited kaasa.

Kass alguses kartis, kuid harjus kiiresti meiega ära. Hakkas meil diivanil käima nurru löömas ja inimestega suhtlemas. Teisel korral ei tahtnud meie juurest omanikuga ära minna.

Samuti on mitmed loomad meile ise elama tulnud.
Olen tegutsenud ka Eesti Loomakaitse Seltsis vabatahtlikuna ja olnud praktikal Tiina Toometi loomakliinikus.

Hetkel pakun: Lemmikoomahoidu omaniku kodus ja loomadega jalutamise teenust.
Teenus sisaldab looma eest hoolitsemist, temaga jalutamist, mängimist, toitmist ja kõike muud mis on vaja tema eest hoolitsemiseks teha. Sõlmime omanikuga materiaalse vastutuse lepingu. Sobib närvilisematele loomadele, kes hotelli panekust oleks liiga stressis.

Loomaga tegelemist ja omaniku juures hoiu  teenust saab kõigile loomaliikidele pakkuda.

Samuti pakun fotosessioone loomadega. Vabalt valitud kohas, ajal ja kas koos omanikuga või ilma omanikuta.

Praegu elan Mustamäel elukaaslase ja 2 super armsa tänavalt võetud kassiga, kes on pärit erinevatest peredest ja saavad väga hästi läbi ja meile pakuvad lahedat seltskonda smile

Thumbs up Thumbs down