1

Teema: Kassipoja käitumine

Tere. Kuna kiisu on minu ja minu elukaaslase peres esimest korda, on küsimusi ja hirme päris palju.. Mainin ära veel, et kiisu on 24 juuni sündinud.
Alustaks sööginurgaga.. Mida see tähendab, kui kass kaabib maad söögikausi poole? Mida aeg edasi, seda rohkem ta seda teeb..

Kuidas keelate kassi minemast sinna kuhu ei tohi ja on see üldse võimalik? Proovisin küüslaugu tükkidega, kuid nendega hakkab ta mängima.. Ka küüslauguga koha määrimine ei aita...

Ja on see okei, kui iga päev on kassil silmas rähm? Kuskil iga 3 päeva tagant peab juba puhastama..

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoja käitumine

Tervist,

Meil juhtub ka nooruke kiisu niiviisi tegema. Kiisu on emane ning sündinud 16.juunil. Selline käitumine on hakanud tekkima kuskil viimase nädala-paari jooksul. Ise olen avastanud, et teeb seda rohkem siis kui söök on pikemat aega puutumata, kuigi oleme nüüd üritanud panna selliseid portsusid, mille ta kiiremini ära sööb, et saaks värskemat panna. Samas kraapimine ära pole kadunud ning mõneti ikka.

Samuti on ta päris kõvasti hakanud ringi trallima öösiti, mis ei ole tegelikult üllatuseks, aga kuna magamistoa uks on kinni, siis tuleb selle taha kräunuma. Meie otsiks pigem vastust küsimusele, et kas uute mänguasjade andmine iga natukese aja tagant võiks olla talle stimuleerivam, et ta ei tuleks öösel igavusest meid "kiusama" või oleks siin kohal õigem võtta teine kass veel, et nad siis üksteisel meelt lahutaks.

Meie kiisul tekib samuti silmanurka natuke sellist rähma, aga pigem ma arvaks, et kui ohtralt ei ole, siis ikka normaalne, endal ju ka hommikuti veidi midagi silmanurgas. Mure eeldatavasti oleks siis kui hakkaks tekkima ohtralt.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoja käitumine

Teine kass on kindlasti abiks smile
Mänguasjadest kassid tavaliselt ei hooli, kui siis midagi tavalist nagu kilekott, kokkukägardatud paber, nöörijupp... Aga ikkagi tüdinevad kiiresti.
Ainult et kahe kassiga on hoopis teine probleem - nad hakkavadki öösiti mööda elamist ringi kappama!

Thumbs up Thumbs down