Vasta: Teised lemmikud

meil on lisaks kassile veel 2 koera,väikesed emased Urri ja Jessica.Urri on Jessica ema,aga tütar kipub domineerima.Kui ta kutsikas oli,siis ema tuuseldas teda,nüüd tehakse tagasi.Tütar on 3 kilo raskem ka,isasse läinud!

Thumbs up Thumbs down

Urrik kartulikoti otsas.

Thumbs up Thumbs down

Jessu.

Thumbs up Thumbs down

See on minu ämma kass Suslik.

Thumbs up Thumbs down

Minul on kodus veel kalad smile
Vähemalt ei hakka Mirrul üksi kodus igav :hyp:

Thumbs up Thumbs down

Kui vahvalt kass kala vaatab!Ja kala vaatab kassi!

Thumbs up Thumbs down

Kutsu Volfi,väga hea iseloomuga koer.

Thumbs up Thumbs down

Jänes Joosu läks hiljuti jänkudemaale.

Thumbs up Thumbs down

Meil on kodus peale kassi ka veel koer,cavalier king charles spanjel. Täisnimega Royal Fantasy Freezing Fire. Samast kennelist kust Artygi pärit smile Omavahel saavad kaks täiesti normaalselt läbi .
Meie koduleht : http://www.zone.ee/ferry

Armastan oma Miisut !

Thumbs up Thumbs down

Meile saabus paar päeva tagasi jänes Mopsu.Ta elas vahepeal minu ämma juures ja nüüd on jälle kodus!

Thumbs up Thumbs down

Kodus on mul peale kolme kassi veel kaks koera. Ilus must pikakarvaline taks ja segavereline suur Rikardo.
Räägiks kummagist eraldi.
Rikardo toodi meie koju eelmise aasta sügisel, kui ta oli juba seitsme aastane. Ning see oli ka selle pärast, et ema tuttav kolis ja ei saanud koera endaga kaasa võtta. Kavatseti hoopis magama panna, kui mu ema viimasel hetkel võttis koera oma hoole alla. Kuid kes oleks osanud oodata, et koer ei ole selline, nagu meie ootasime. Rikardo oli harjunud olema üksi, vaid perenaisega. Seepärast on ta inimeste vastu äärmiselt sõbralik, aga loomade... Emaste koerte vastu ei ole tal midagi, kui isased koerad ja kassid ei ole ta lemmikud. Kui tema tuli oli meil kaks koera veel. Üks oli pikakarvaline pruun emane Ella ( :lein: ja pooltõukoer Juku, kes oli meil minu sündimisest saadik. :lein:. Oh, issand, kuidas ma teda armastasin!
  Ja kui me poleks rikardot ketis hoidnud, oleks ta Juku ära tapnud. Sest kaklesid nad tihti ning Rikardo oli ju noorem ja tugevam. Mõnikord sai Juku niimoodi peksa, et ei saanud algul liigutadagi. Tasapisi siis hakkas jälle käima. Ja tänavu suvel Juku suri. Rikardo on teinud ka muud... ta... ma ei tea, meie kodu oleks nagu täiesti jube! Ma ei tea, kuidas see juhtus. kõik on nii segane. Rikardo tappis ühe meie kassidest eelmise aasta talvel. Haaras aiaposti otsast, kui oli veidikeseks ketist lahti saanud. Kassil oli seestpoolt midagi ilmselt, sest väljast oli ta terve. Kell oli palju ja arsti juurde poleks enam jõudnud kah.

Siis oli Ella... Tema oli vist kõige elurõõmsam loom üldse! Me armastasime teda väga. Mäletan, kuidas ta tegi alati nii kõrgeid hüppeid. Hüppas meile kõrvuni, ise pisike taks. Selle aasta 20.mail ütles isa, et meie koer jäi auto alla... žigulijuht, kes ta alla ajas, ei vaevunud isegi peatuma.
Tal oli kopsudes ilmselt veidi verd, sest ta ei saanud hästi hindata.  Arsti juures käisime palju kordi sel nädalal, kuid kui arstid andsid tall kolme päeva rohud sisse ja ütlesid, et tulge tagasi reedel, oli see ilmselt vale käik, sest koer suri ööl vastu reedet. :lein:

Minnil on siiamaani raske. Ella oli tema tütar. Kui ta vaatab oma kurbade silmadega mulle otsa, on mul nii valus. Koerad ei oska küll rääkida, kuid mõnikord väljendavad nad end selgemini, kui inimesed. Kui Ella suri, hakkas Minni arvama, et on tiine.Talle kasvas kõht, tissid läksid suureks...
nojah..
Ma olen isegi mõelnud, et kui ta saaks kutsikad, võib-olla see muudaks ta endiseks, kuid... Rikardo. Ta ei lase ju isaseid koeri ligi. Ja kui sünniks kutsikad, siis Rikardole need ei meeldiks...
Ma ei tea, mida peale hakata. Magama ka ei saa panna, keegi ei taha koera, kõigil on. Või on siis kassid.
Oeh.

Issand, see peaks olema rõõmus teema ja puha, kuid mind muudab sellele mõtlemine alati kurvaks.

Thumbs up Thumbs down

Meil on kodus lisaks neljale kassile shar pei Adel.

http://devonrex.onepagefree.com/

Minu pere muu loom ehk siis Zorki. Elab ta küll mu vanemate juures. A minu kullake on ikkagi.

Thumbs up Thumbs down

"Minu" lemmikud on ka sõbranna 4 aastane merisiga ja kutsikas,kel vanust kõigest kuu.

Thumbs up Thumbs down

Thumbs up Thumbs down

Väga vahva teema, endal peale 2 kiisukese rohkem kodus pole, kuid lähisugulastel on vägapalju smile
Niiet ma tegelen nendega, aga vahvaid pilte olete ka lisanud oma lemmikutest.

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down

Mul on peale kassi veel kääbushamster Fly, kuldhamster Bee, suur must koer Benny (kes on puhast tõugu krants) ja akvaarium, kus elanikeks on gupid, mõõksabad, molli ja veel 2 tundmatut tegelast. Kõik loomad peale koera on minu omad, sest olen ainus loomahull enda peres:D

Thumbs up Thumbs down

1O. mail täitus minu ammune soov ja sain endale rotid! Neid on neli...

http://img179.imageshack.us/img179/3096/p5140226qv7.jpg

Thumbs up Thumbs down

Meil nõuavad kodus tähelepanu veel hamster ja kalad. Kiisu muidugi kõige rohkem smile Aga ta õnneks hea ja sõnakuulelik, pole teisi lemmikuid ohustama kippunud.

Thumbs up Thumbs down

Meie peres on peale kolme kiisu veel kaks koera, kaks küülikut, kaks rotti, viis liivahiirt ja 22 kala. smile :s6ps:

Koerad krantsid - Franki on kaheaastane, Lissy on aastane. Alles hiljuti saabus ka üks Collie-kutsikas, ilma paberiteta ( kuna ostsime soov.ee kaudu, oli ilma paberiteta, kuigi puhtatõuline ) Sarana, hüüdnimega Sara, sündinud 17.august, 2008.
Jänkud - Kääbusküülikud. Lysell & Raffy.
Rotud - Must-valged. Shana & Riki.
Liivahiired, Creamy\'d ja  Agouti\'d. Kissy, Kiki, Caffy, Possu, Massy.

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

minul on kodus jänes.

Thumbs up Thumbs down

:terv:

Thumbs up Thumbs down

Peale Ladie ja Marmalade on mul kodus ka üks koer - Mister Patrick ning üks akvaariumitäis kalu. smile

Panen ka pildid ( seega teen kaks erinevat postitust, siia kalapildi, teise postitusse koerapildi. )

Ladie\'ga nurrumisest väsinud.

Marmalade, me igatseme Sind. Taevas vajas ingleid.. 02.06.2008. - 20.07.2009.

Thumbs up Thumbs down

Tema on siis Mister Patrick.

Ladie\'ga nurrumisest väsinud.

Marmalade, me igatseme Sind. Taevas vajas ingleid.. 02.06.2008. - 20.07.2009.

Thumbs up Thumbs down

Mul oli kunagi väiksena hamster. Meeldis mulle nii väga ja oli nii lähedane, et hiljem ei tahtnudki enam looma. Hetkel majas koer ja kass on aga mitte minu omad.

Thumbs up Thumbs down