1

Teema: Kassi emotsionaalsed probleemid

Tere. Ma tahtsin kirjutada oma kassist, kelle ma leidsin mingi 5-6 aastat tagasi tänavalt kilekoti seest. Üldiselt ma võin öelda, et ma olen väga rahul selle kiisuga. Ta on mulle tundub et väga õrna hingega ja see pole alati paha asi aga viimasel ajal on olnud küll, tegelt väga pikka aega juba aeg-ajalt ta pissib mulle esikusse jalanõude alla.. ja just alla mitte sisse. Ma sain sellest aru et see on seotud sellega, et kui me kuskile ära lähme või nii, siis ta näitab pahameelt välja. Nüüd viimasel ajal on ta hakanud igasse tuppa laskma kui midagi maas on, kas mingi lapp või riideese, kuhugile kõrgemale ta ei lase kunagi, ainult põrandale ja kui ma natuke kauem kodust ära olen on mitu loiku maas kohe ka niisama, mitte millegi peal. Ma lugesin neid kõiki põhjuseid mis võivad olla ja temal on kindlasti mingi emotsionaalne probleem, kuna loik mida ta pissib on suur ja valusid tal pole kui ta pissib ja liivakasti ma puhastan igapäev või ülepäeviti niiet see ka olla ei saa.. ja üks liivasort on olnud koguaeg, mida ta on alati kasutanud. See kiisu on isane kiisu, kastreeritud, mul on emane ka veel, ka kastreeritud, kes teeb ainult liivakasti ja on üldse selline lebom kiisu, kellel on ükskõik jne. Nad saavad läbi ka üli hästi, on elanud koos juba 3 aastat ja magavad koos koguaeg, niiet selles ka probleem olla ei saa. Ma arvangi et mu kassil on vb hüljatuse probleemid kuna ikkagi ma leidsin ta kilekotist kui ta oli 1-2 kuune. On keegi olnud samasuguse probleemiga?
Ma nüüd olen rase ka ja kuna ta nii õrnake kiisu on siis keegi oskab soovitusi anda mida teha kui beebi majja tuleb? Mul õde tegi kunagi temaga juba selle vea, et pani ukse kinni ja karjus ta peale siis kass hakkas verd pissima, ma olengi mõelnud et lasen beebi üle nuusutada ja tal harjuda beebiga.

Thumbs up Thumbs down