1

Teema: Geisha otsib uut kodu!

Annan toredale inimesele ülitoreda kassi-Geisha!! Geisha on nelja aastane ja väga mänguhimuline,aktiivne ja uudishimulik- kuigi ta on enamuse ajast toakiisu olnud, meeldib talle väga väga õues käiia. Ta ei ole sülekass, kuigi kui temaga väga lähedaseks saada siis tuleb küll õhtuti viieks minutiks kaissu smile
Geishal on ka europass ja kiibitud,vaktsineeritud, steriliseeritud(3 nädalat tagasi sai vaktsiinid tehtud).
Kui talle palli visata, siis toob vahel selle ka tagasi, et visataks uuesti-naudib väga selle järgi jooksmist. Kui ta ehmatab või näeb midagi aknast teeb ta väga armsat häält, mida ei oska sõnadesse panna smile
Mul oleks väga heameel kui Geisha saaks uue, armsa kodu maakohta(ma tean et ta oleks seal väga õnnelik)
Annan kaasa kõik vajaliku- kuu aja toidu, 4 kuu liiva, transpordi kasti, mänguasjad, liivakasti, europassi,kammid, küünetangid jms.
Asume Tallinnas, kuid toon ta ära sinna kuhu teda oodatakse!
Pean oma armsa kassi ära andma, kuna lähen pikaks ajaks välismaale ja pole võimalust teda endaga kaasa võtta sad
Ma väga loodan ja ootan, et keegi armas inimene ta endale võtaks!
Geishast pilte näeb siit: http://fotoalbum.ee/photos/geisha1/sets/1367747

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Geisha otsib uut kodu!

Geisha otsib ikka veel uut kodu! Minu telefoni number on +37256157115. Helistage kindlasti kui on huvi!

Thumbs up Thumbs down