1 Viimati muutis Favorites (30.04.2013 20:09:38)

Teema: Häbiväärne lugu ebasobivast urineerimisest

Tere!

Mina ja mu elukaaslane otsustasime võtta endale kassi, sai käidud loomade varjupaigas kuid sealt ei leidnud sobivat kassi. Väga armas naisterahvas tuli meile vastu ja ütles, et tema kodus on hoiul üks väike kassike keda ei julge varjupaika panna, teine väga häbelik ja kartlik. Käisime kassi vaatamas, oli umbes 7 kuune, ei ole mingi piinatud kass, selline laudas sündinud kuid inimvõõras, terve pesakond pidi olema selline. Armsa kiisupalli me võtime endaga järgmine päev koju, see oli siis nädal enne märtsi. Ostime kõik asjad talle, pesa, ronimispuu, tualeti (lahtise) kvaliteetset toitu kliinikust, ka lõhnavaba klompi kiskuvat liiva, väga suure hunniku liiva. Esimese asjana kass jooksis voodialla ja esimesed päevad kui me kodus olime sealt välja peaaegu ei tulnudki, paar päeva läks veel saime juba pai teha ja nüüd on juba täitsa meie kiisu, käib norib sülle, nurrub ilusti, teeb häält kui tahab et me mängiks temaga, eriti naudib ta kõhualt sügamist.

Piri on ta nimeks ning ta on ära lõigatud 4 kuuselt, kasvult on väga väike. Söök on koguaeg ees, kuid päevast normi ta minu meelest ära ei jaksa süüa.

Kusagilt kuu aega tagasi juhtus esimene kord kui ta pissis meile voodisse, minu poolele voodist ning tookord ma oskasin seda natukene oodata, üritasin teda nimelt pesta, see tuli ilmselt kättemaksuks, kuigi ma ei taha uskuda et kassid kättemaksuhimulised on.

Juhtus see ka mõni päev hiljem, ei sattunud peale ei oskanud teda kuidagi karistadagi. Nädal hiljem ronisin õhtul voodisse lugema ning kass tuli ja pissis keset voodit, sel ajal kui ma seal olin, võtsin kassil turjast kinni ja panin ta nina otse loiku ja viisin kassi liivakasti juurde.

Nüüdseks on ta otsutanud et tal on ilmtingimatu vajadus lasta igapäevaselt. Nädal tagasi lasime voodile süvapuhastust teha, kuhu ta õhtul juba loigu tegi. Järgmine päev ostsin voodile katteks kile. Kilepeal talle eriti käia ei meeldi. Panime ka kassi toidu kile peale, et terve kass toidu juurde ei lase. Järgmine hommik enne kui elukaaslane voodist välja ei sai tuli kass voodisse ja esimese asjana lasi keset voodit (see oli esimene kord kui ta tegi seda hommikul)
Ostime talle teise liivakasti, kaanega, asetasime selle magamistuppa, peale seda urineerimised voodisse tihenesid, tõstime selle liivakasti paar päeva tagasi magamistoast ära ning tõstsime koridori, ilusti teeb hädasid sinna, puhastame seda hommikul ja õhtul.
Meil on uriini neutraliseerimisvahendid ja uriinipesuvahendid pehmele mööblile, igakord kui kass on lasknud teki peale, olen pannud need pessu, majas on selle tõttu juba 4 tekkl. Täna tegi kass kile peale ning otse toidu kõrvale, nüüdseks olen ostnud juba veesprei ja kui ta vahele jääb siis lasen kassi veepritsiga. Panin ka ta nina pissisisse. Pritsisin eile voodi sidrunit täis ning asetasime hommikul kohe peale ärkamist kile voodipeale. Täna peale kile peale pissimist avastasin et voodikõrval maas olnud elukaaslase riided on täiesti täis lastud.
Kassiga käisime 13.dal loomaarstil, leidsid põletikulisi kehi uriinis, andsime kassile nädal aega põletikuvastast ja valuvaigustavat rohtu, peale seda on saanud iga päev mingeid põie limaskesta parandavaid kapsled.

Ideed on otsa saamas ja kassi piss on igalpool. Mis selle põhjuseks on?
Kas Eestis, Tartus on olemas kassikasvatuseksperti?

Thumbs up Thumbs down