1 Viimati muutis cedric (22.03.2013 21:27:12)

Teema: Kass ja väikelaps

Kodus on emane 2,5 aastane kass, kastreeritud. Kunagi tänavalt korjatud ning seetõttu omatmoodi kompleksidega, kuid siiani on kõik hästi olnud.

1,2 aastat tagasi sündis perre poja, kellega nad siiamaani on just nii läbi saanud, et mingilmääral väldivad üksteist, mingilmääral mängivad teineteisega, aegajalt on pojal kätepeal kriimud, kuid midagi hullemat mitte.

Paar päeva tagasi läks asi hullemaks, nad sattusid omavahel kiskuma ja kass läks täitsa hulluks, sisises ja kränus koledat moodi - sellest ajast poja kardab kassi hirmsasti, hakkab kohe nutma kui elukat liginemas näeb. Kass käitub üsna nagu alati, luurab ja toimetab.

Küsimus, mida peale hakata. Mind kass kardab, kuna olen ainuke, kes teda pahanduste kohapealt korrale kutsub. Kas teha periood, kus kodus kaasas kanda veepritsi, et kui kass lapsele ligineb, pritsida? Eks nad oma mõlemad süüdi asjas, seni ajasid kordamööda üksteist taga ning poja pole ka mingi pühak, sudib kassi erinevate asjadega.

Täpsustan veel - mind kass kardab, elukaaslane on tal lemmik, kelle süles käib aegajalt tissimas ja öösiti jalgade juures magamas. Kas seljuhul võib olla armukadedusega tegu, aga kuidas sel juhul toimida?

Kassiga mängimise kohapealt - ega meil eriti aega pole olnud talle tähelepanu pöörata ning üldiselt on nad pojaga ringi tembutanud. Millest võib olla siis ka kogu probleem olla tekkinud.

Vot siuke kirjatükk sai. Kui kellelgi on ideid, mida teha, andke teada!

Thumbs up Thumbs down