1

Teema: Meie kass sööb käpaga

Tere!

Kiisu käpaga söömine poleks mure, kui tal toit vahepeal põrandale ei kukuks. See aga viib selleni, et iga päev on köögipõrand must ja seda koristada on päris suur töö.

Täpsemalt siis:
Meie kass võtab konservikuubiku küüne otsa ja üritab seda suhu panna. Enne, kui toit jõuab suuni, kukub see põrandale, seejärel sööb ta põrandalt selle ära. Põrand aga jääb mustaks, sest ta ei laku ju seda puhtaks.

Ta saab tegelikult üleliia palju süüa, aga selle vastu ei saa mina midagi ette võtta, sest kodus on vanaema, kes ei kuula, et kassil ei tohi pidevalt konserv ees olla.

Kõik muu on normaalne nagu ikka.
Võib-olla vajab märkimist see, et peale kakalkäimist kõnnib kiisu toidukausi juurde ja pühib ka seal käpaga põrandat, aga nagu ma lugesin, peaks see tähendama lihtsalt seda, et ta tahab toitu peita.

Tahaksin teada, kas keegi teab põhjust või nippi, kuidas kass kausist sööma panna.
Tänades ette!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Meie kass sööb käpaga

Mina ei annaks üldse konservi. Ainult kuivtoitu, seda ta käpaga süüa ei saa.

Aga kui konservist loobuda ei taha, siis võib otsida kassile midagi kaussidele allapanuks (varem müüdi lastele selliseid aluseid, ei tea kas enam on saada), siis on seda pärast lihtne mõne aja tagant pesta.

Thumbs up Thumbs down