1

Teema: Tervitavad Nublu & Kiisu!

Olen juba varsti 3kuud kasutaja olnud, kuid üsna tahaplaanile hoidunud. Võtan end nüüd käsile ja tutvustan oma lemmik miisusid. Olgu veel ära mainitud, et olen tohutu suur kassiarmastaja! Ilmselt on ka see põhjus, miks olen ma just siia foorumisse ära eksinud.

Alustan oma kõige lemmikumast paharetist.
http://www.upload.ee/preview/3059966/12bf7012132.jpg

Hr. Nublu. Saime ta endale sugulastelt. Hetkel on ta meil viie aastane.
Väiksena ronis tihti mööda kardinaid üles nii, et kõik kardina kinnitused klõbinal murdusid. Ema hakkas edaspidi kardinaid niidiga kinni õmblema, polnud mõtet uusi kardina kinnitusi osta..  big_smile
Samuti ka tulnud mööda püksisääri üles. Kord vend ütles, et miks te lasete. Just sel hetkel, juhtus seesama ja me küsisime temalt: Miks sa lased?

Mõned uuemad kaadrid:
http://www.upload.ee/image/3060082/DSC_0001_copy.jpg

http://www.upload.ee/image/3060086/DSC_0013_copy.jpg
Leidis endale kapi otsas uue pesa, kus tudida! smile
Sellessuhtes on ta mulle truuks jäänud, et magab iga öö mul voodi jalutsis.
Kuna ta meil üsna aktiivne, siis üsna pidevalt saab tema tegemistest ülevaadet teha.

Järgmiseks tutvustan Teile Preili Kiisut.
Tema tuli meile ühel külmal krõbedal talve ilmal kõrvalhoone juurde. Neid oli 2, kuid vaid kahjuks aind tema andis end kätte. Kõigealgul saime teada tema olemusest, kui isa ja vend avastasid ta kassikonservi purk peas. (Ilmselt see oli see aeg, kui me oma prügi vedasime lõkesse ja naabrikoer neid tuustimas käis.) Toitsime neid ja üks päev vend tõi ta meile koridori, järgmine hetk oli ta meil toas. Kiisu ei jõudnud ära sõkkuda (nagu tainast sõkust), nühkis ja tal oli ääretult heameel toas soojas olla.
http://www.upload.ee/image/3060123/SAM_3362_copy.jpg
Tema meil armastab emmet, et saaks tema süles olla ja nurru lüüa ja küünistada.
Ja kuna Kiisul oli vahepeal mingisugune nö. hambapõletik ja mõned vist pudenesid sootuks välja, siis ta toitubki meil ainult pasteedist.

Ja küsimus, kuidas nad omavahel kokku sobivad? Ega siis väga ei sobigi. Kui oranžil miisul mänguhoog on, siis teine peab ainult põgenema. On ka olnud juhtumeid, kus Kiisu on ikka mõnusa koslepi Nublult saanud. Vahel Kiisu küll kaitseb ennast, urisedes või käpaga lüües - siis on kõik hästi! Nublu jätab ta rahule. Kuid teinekord jookseb eest ära ja siis ei tule küll sellest midagi head.

Lõpetuseks üks kokkuvõttev pilt, et nad suudavad vahepeal samas voodis ka magada. Küll väikse vahemaaga, kuid siiski.
http://www.upload.ee/image/3060088/DSC_0001_copy.jpg

Parimatega,
Kaisa.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tervitavad Nublu & Kiisu!

Oi, kui armsad kassid. smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tervitavad Nublu & Kiisu!

Eelmises postituses saite näha, kuhu Nublu vahepeal magama käib. Siin on siis näha, kuis ta seal tudib. smile Kõige põnevam just see, et tema meelest ongi see talle sinna pandud. Muidu ma ikka hoidsin seal oma raamatuid. Nüüd pidin ära võtma, et ta seal tudida saaks. Tal oli vajadus põhjast neid küünega kakkuda.. big_smile
http://www.upload.ee/image/3150707/Untitled.jpg
Ja mõned pildid veel. Õues pildistamas käin, siis ta on mul truult alati kaasas. Kõige põnevam on just tema puhul see, (ma ei tea, kas kellelgi on oma kassiga samamoodi, pole teistelt sellist situatsioon veel kuulnud) et kui tema silmapiirilt olla kadunud, siis ta jääb seisma ja hakkab kõva häälega näuguma. Vahest harva ta tuleb metsa vahelt järgi, aga siis pead ise ka sama teed tagasi tulema, muidu võib kass hulkuma minna! smile
http://www.upload.ee/image/3150715/DSC_0010_copy.jpg
http://www.upload.ee/image/3150701/DSC_0003_copy.jpg

Tervitavad Kaisa & Nublu!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tervitavad Nublu & Kiisu!

Kuidas Sa pildid said alla laadida? smile

Nii armsad kiisud jaa- hästi nunnud. smile