Teema: Pika nööriga kaelarihm?

Et mind hakkas nüüd huvitama selline asi nagu pika nööriga kaelarihma (kassile loomulikult). Nimelt asi on selles, et kui ma tavaliste traksidega kassi väljas jalutasin, siis talle sellest ei piisanud. Mul kass nimelt õues selline julge, ja jookseb hästi-hästi palju. Ja noh ma mõtlesingi, et äkki on olemas selliseid rihmu kassidele, umbes nagu koertel on, et selline pikk nöör on sees ja saab siis reguleerida (hoida kinni, ja välja sisse tõmmata)

Ehk on keegi midagi sarnast näinud? :py:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pika nööriga kaelarihm?

aga kes sul keelab sellesama koera oma ostagi? mõne väiksemale koerale mõeldud variandi... minu kunagisel koeral oli, kujutan elavalt seda kassilgi ette... aga spets kassidele mõeldud varianti pole vist küll otseselt kohanud... ega pole ju ka tegelt otsinud tongue

Thumbs up Thumbs down

Väiksele koerale mõeldud (vist kuni 5 kg) flexi on meil. No paar korda juhtus ka see, et kui kass spurtis, siis tõmbas rihma lõpuni välja, midagi küll ei juhtunud halba sellest.

Njah, aga kas see koerale mõeldud rihm on traksidega? Ma kardane et kui on lihtsalt kaelarihm, siis kui ta juukseb siis jah... Juhtub midagi vastikut. ( või kui tahad teda kinni pidada)

Thumbs up Thumbs down

Jah, ikka traksidega. Sa peaksid ostma eraldi traksid (NB! Mõõda oma kassi rinnaümbermõõt, väga paljud traksid on väiksed) ning eraldi selle flexi. Flexi küljes ei olegi kaelarihma ega trakse. Kassile ei pandagi kunagi kaelarihma, ikka traksid.

ma olen just kuulnud, et väga paljud traksid võivad suured olla, kui enne kassi korralikult ära ei mõõda...

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: *AnnikAngel*
Njah, aga kas see koerale mõeldud rihm on traksidega?

minu teada need rihmad on üldse ilma igasuguse kaela või kereosata... lihtsalt on nöör ja see klõpsuga otsik ja pane kasvõi kassi enda trakside külge :roll:

Thumbs up Thumbs down

okei aitäh:)
Kassi traksid on juba olemas tegelikult... Kunagi väga ammu ostetud, aga kasutatud ainult selle kassiga. Niiet suured tänud!

Thumbs up Thumbs down

Mina kasutan ka koera rihma, traksid on muidugi kassi omad, aga sinna saab ju külge panna klõpatsiga pikema nööri.

Dogs have owners, cats have staff.

Aga kas keegi teaks umbkaudset hunda neil kaelarihmadel? Ja kui palju tänapäeval traksid ka maksavad?

Thumbs up Thumbs down

Traksid maksid vist ca 60 kr. Eks neid ole ka ilmselt veel kallimaid.

Dogs have owners, cats have staff.

Mul on koerarihm nt .

Just täna vaatasin oma kassile seda pikenevat rihma. Üle 200 eegu olid väikese koera omad. erinevad firmad.

Thumbs up Thumbs down

Kasside omad on ka. Selveri loomaosakonnas isegi. smile Maksab u. 146-200.(meil 146.-)

\"Universumis on mitmeid intelligentseid olendeid. Neid kõiki omavad kassid.\" -

teadmata.