1

Teema: Kassipoegadel kõhud lahti

Väga suur mure on. Kahel kassipojal on kõhud lahti. Algul hakkas üks isane kassipoeg kakil käima ja tuli sellist kollakat vedelapoolsemat. Tema polnud tahket toitu mulle teadaolevalt söönud. Päev hiljem oli ka ühel kõige tublimal emasel kõht lahti. Tema on saanud Whiskas junior konservi. Ning samamoodi helekollane väga paha lõhnaga vedel kaka.
Ma tean, et kassipoegadel on kõhulahtisus tõsine teema. Kas ma peaks nüüd viima kogu oma kassipere arsti juurde kontrolli/ravile? Või on midagi, mida ma ise saaks ära teha?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoegadel kõhud lahti

Kui ussirohtu on saanud ja muidu on terved kassid olnud(st, pole näha et väsinud olemisega või loid), siis ei tea küll midagi pakkuda, mis viga võiks olla. Eeldan, et on rohutatud ja terved??
Mina andsin mõnda aega vaid kuivtoitu(RC) ja läks iseenesest üle probleem. (Paar päeva oksendas ja oli kõht lahti Mikul kui ta oli 2 kuune)
Aga kui on mure, mine siis arsti juurde, ega läbi interneti on üsna raske midagi öelda, ikka arst kohapeal vaatab üle ja paneb diagnoosi. smile

Ütled, et kassipere.. Palju kasse on? Kas käivad väljas ka ? Kõik ilusti rohutatud ja terved?

Thumbs up Thumbs down