1

Teema: Kassi kraapimine

Mida teha kui kass kraabib tapeete, diivanit?Kuigi kassil on kraapimis puu olemas. Olen väga hädas,sest pean kassi muidu ära andma kui ta nii edasi jätkab sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassi kraapimine

Kas sa oled talle näidanud kus ja kuidas kraapida kraapimispuud? Kõigile kassidele nö kraapimispuu ei sobigi, meil on näiteks ühele kraapimispuu ja teisele kraapimisalus (matt). Võid neid proovidaja seinale/divanile ntks tsiruselise mahla pritsida (sidrun), see ei meeldi kassidele.

Thumbs up Thumbs down

Jah olen küll näidanud kus ja kuidas tuleb kraapida. Eks ma proovin siis kraapimisalust ja vaatan kuidas mõjub tsirulise mahl.

Thumbs up Thumbs down

Minul on ka mure sellega. Need igast vedelikud minu kassidele ei mõju. Olen proovinud sidruni vedelikku, äädika lahust, kassipeletaja ostsin.
Lasevad tapeedi ja diivani küljes. Ära ma neid muidugi ei anna!!!Mure on ju nii et ei taha uut diivanit ja tapeeti hankida smile (Hetkel on väga vana diivan ja ülivanad tapeedid).
Kraapimispost on olemas ka, mida emane kass muu hulgas seintele ja diivanitele kasutab. Isane kass kraabib köögi nurgas betoon seinalt värvi maha ja samuti kasutab diivanit ja tapeeti. Ühe korra isane kass pani oma käpad ise kraapimis postile, vaatas seda suurte silmadega nagu oleks ära ehmunud, võttis käpad ära ja ei hakanud seda kasutama.

Thumbs up Thumbs down

Näidanud olen ka isasele kassile mitu korda kuidas ja kus kraapida (panin ta käpad kraapimis posti peale ja õrnalt imiteerisin ta käppadega kraapimis liigutusi) ja samuti alati ajan neid ära kui nad kraabivad seal kus vaja pole.

Thumbs up Thumbs down