1

Teema: Kassipoeg närib tapeeti

Tere!
Probleemiks on kassipoja(4-kuune) komme närida ja küünistada tapeeti. Paaris kohas on juba augud tapeedi sees, ja miski ei mõju. Olen kurja häält teinud, veega pritsinud ja isegi õrnalt laksu andnud. Ei oska enam midagi teha, äkki kellelgi on sarnane probleem olnud või/ja oskab abi anda? smile
Ette tänades!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoeg närib tapeeti

Olen poes näinud mingeid spreisid, mille lõhn kassidele ei meeldi, aga ise pole kasutanud.
Alternatiivina olen kasutanud lihtsalt lõhnavaid asju, mis kassile ei meeldi, näiteks piparmündilehed (või ka õli), mida siis panna näiteks maha tapeedi ette. Võib proovida ka parfüümiga pritsida, aga siis peab enne kontrollima, et tapeedile jälgi ei jätaks. Samal ajal võiks talle anda mingeid muid huvitavaid asju, nt kommipabereid, kilekotte, vetsupaberirulle, mänguasju, millega tal põnev tegeleda. Siis loodetavasti ununeb ka tapeet.

Teine variant mida olen kasutanud on see, et teha mingit kõva häält (nt KŠŠŠ) ja kiiresti minna tema juurde ja ta sealt eemale lükata/ehmatada. Aga see on väga aeglane protsess ja siis on ilmselt tapeet juba täiesti puru...

Thumbs up Thumbs down