1 Viimati muutis AwwYouLikeMe (01.09.2012 18:15:30)

Teema: Hei kõigile!

Mina olen Diana. Mul on kaks Tiffanie kassi: nelja aastane Trisha ja kolmekuune Steffy. Vahetevahel  pakun ka hoiukodu varjupaiga kassidele big_smile

...

Täna (28.02.2012) jõudis meie koju 6 kuune pärslane Rocky. Võtsime ta ühe ema töökaaslase juurest. Steffyga saavad nad häst läbi mängivad jn. Trishat ja Rockyt ei julge kohe kokku lasta, proovime tasapisi.

...

Steffy tutvus täna kahe väga toreda perega. Nüüd peangi mõtlema kuhu mu väike tiburull siis anda. Üks vailk oleks mu väga hea sõbranna kes elab soomes, teine oleks üks noorpaarike nõmmel, neil on oma maja ja suur hoov aga neil on väike koer ja ma ei tea kuidas Steffy ja koer läbi saama hakkavad. Omanike sõnul on koer kassidega väga sõbralik aga kes teab...

...

Käisin siis reedel Steffyga Nõmmel. Koer on neil tõesti ülisõbralik. Kohe tuli vaatas, nuusutas ja siis tahtis mind juba surnuks lakkuda. Steffy jälgis koera natuke diivani pealt ja siis läks maha. Tibu (koer) ja Steffy nuusutasid üksteist ja mulle vähemalt tundus et nad võtsid üksteist omaks. Poleks arvanudki et see neil nii kiiresti käib big_smile Jätsin Steffy siis sinna. Täna õhtul käisin ka vaatamas. Tibu ja Steffy mängisid aias mingi palliga. Helen rääkis et Steffy kasutab neil juba ilust liivakast, sööb/ joob aga eriti meeldib talle koos Tibuga mängida. Ma arvan et Steffy leidiski endale kodu.

Kuna Steffy on nüüd uues kodus ja Rocky perenaine tuleb oktoobris koju (enne jäi mainimatta, et Rocky on minu juures ainult hoiul kuna ta perenaine pidi pereasjus Rootsi sõitma) siis oktoobrist jääb mulle ainult üks kass. Kaalun lähiajal uue kassi võtmist, sest Trishal võiks ikkagi keegi seltsiks olla(kuni selle aasta maini oli Trishale seltsiks Kiku, kes aga kahjuks oma kõrge ea tõttu suri). Olen pikalt uurinud eri kassitõuge ja arvan et olen otsustanud maine coon'i kasuks. Vaatasin ka Soomest ühte pesakonda juba.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Hei kõigile!

Olen Marta.Mul on üks siiami kass.Tema nimi on Kity.

Soovitan sul koer ja kass ühe korra kokku lasta ja vaadata kas koer hakkab urisema ja kassi taga ajama või ei.Meil on ka koer,temale meeldivad kassipojad(ta on emane)ja tal lööb kohe välja emaintinkt.Aga kui koer ei urise siis jätke kass üheks päevaks sinna. smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Hei kõigile!

Tänan nõuande eest! Kindlasti lähen ja külastan Steffyga tema võimalike uusi omanikke ja nende koera. big_smile

Thumbs up Thumbs down