Teema: Meie kallis kassipoeg Pehmo on kadunud! :(

Eile kadus Pärnus Karusselli ja Supeluse tänava nurgapealsest hoovist emane hall, koheva karvaga, väga pehme ja sõbralik kassipoeg. Kassipoeg on 4 kuud vana ja kõikidega sõbralik, ei jookse eest ära.  Reageerib kutsumisele" kss-kss-kss". Kassike on hästi hoolitsetud ja puhas.
Kui keegi on näinud, palun võtke ühendust ja helistage telefonil 53509343, kirjutage minu meilile : melikatali@hot.ee, või facebooki: Melika Kärdi.
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/292411_3004341886725_1132689773_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Meie kallis kassipoeg Pehmo on kadunud! :(

Otsige kindlasti veel kodu lähedalt....nad on pikalt veel kodu übruses vb hirmutas mõni koer v suurem kass ta ära ja on kuskil puu otsas või trepi all.. hoian teile pöialt et te ta leiaksite. Ka meie pere lemmik läks kaduma juba üle nädala tagasi ja oleme hullumas juba sad

Thumbs up Thumbs down

Iga päev käime otsimas, ka öösiti, hüüame ja küsime naabritelt, keegi ei ole näinud sad ja ometigi ei läinud ta KUNAGI hoovist välja sad Oligi peamiselt toakass... vahest käis õues nuuskimas... tohutu igatsus on peal sad Minu aastane poeg käib ka mitu korda päevas mööda tube ja hüüab : KIIIS... no ei ole nõus alla andma... kas siis keegigi ei ole näinud sad ?

Thumbs up Thumbs down

Meie kallike on ilusti kodus tagasi, Pärnu varjupaiga hoole all oli neli päeva, aga nad said mu meili kätte alles täna smile Nii õnnelikud oleme!

Thumbs up +2 Thumbs down