1

Teema: Kass, keda võib oodata kurb saatus

Mul on väga suur mure,
Peaaegu paar aastat tagasi otsustas mu hea sõbranna minna laia maailma õnne otsima, kuna tal oli kass, siis rääkis ta mulle augu pähe, et kassi endale võtaksin, elasin tol hetkel üksi, oma isiklikus korteris ja olin siis nõus, sest kassi ei olnud kuhugi panna ja mul oli loomast kahju. Saime kiisuga headeks sõpradeks, harjusin temaga kenasti. Aastake hiljem läks minu elu aga nii, et peresidemete tõttu kolisin Soome, oma korteri andsin üürile, inimesele, kes oli nõus ka kassi omale võtma, ta oli alguses sellega vägagi nõus, et tal ka laps, kes on ammu kassi tahtnud jne, mina ei saanud kassi Soome kaasa võtta, kuna meil ei olnud algselt oma elamist, elasime ühes suures majas inimestega kellel oli ka omal kass + veel 2 koera. Nüüd paar päeva tagasi saatis mu üürnik mulle meili, et tema seda kassi enam ei taha, kuna ta pole kassiinimene, ei salli karvu jne, et vaadaku ehk saan kellegile ära anda. See tuli nii ootamatult, teatasin oma sõbrannale ka, sest tegelikult on see ju tema kass, tema selle looma endale võttis, ta arvas, et eks siis peab magama panema, kui kuskile anda pole.
Aga mul on kahju kassi magama panna, sest ta on ju täiesti terve ja ilus loom, alles nelja aastane ka, varjupaigast uurisin, nemad ei võta kodust kassi vaid tegelevad hulkuvate loomadega, mis on ka arusaadav.
Aga kui leidub ehk keegi kes tahaks seda kiisut endale, oleksin väga tänulik, tegu on emase kassiga, steriliseeritud, neli aastat vana, kolmevärviline (mul on temast ka pilte, saan saata meili peale), ei ole tõukass, alguses võib tunduda natuke arg, aga kui ära harjub, siis enam mitte, muidu on olnud toakass, kellele meeldib rõdul käia värsket õhku hingamas, aga ma usun, et kui ta sattuks oma majja elama, harjub ta ka õues käima, kass asub hetkel Tallinnas, ma väga loodan, et leian talle uue kodu ja uue peremehe

Thumbs up Thumbs down