Teema: Tere kõigile!

Tere,

Meie pereliikmeks sai umbes paar nädalat tagasi väike siniste silmadega valge kiisupoiss, kelle nimeks sai Casper. Casper on sündinud 23.4.2012 ehk siis just sai kolme kuuseks.
Casper on aktiivne,mängib palju oma mänguasjadega, (ära on lõhkunud juba 3 palli ja ühe hiire  smile  ) ja käib ilusti liivakastis oma hädasid tegemas.
Muidu on ta nagu kõik teisedki temavanused kiisupojad,aga ta ei kuule meil hästi ehk siis võib öelda,et ta on kurt.Avastasin selle nii,et imestasin miks ta ei pelga tolmuimejat ja miks ta üldse ei reageeri kui teda kutsuda.Kohe kui ta nägi midagi nii alles reageeris.
Aga sellest pole hullu,sest tema nägemine ja haistmismeeled on seda võrd paremad.

Vahest käime ka õues suurt maailma avastamas,aga siis peab keegi koguaeg tema järel valvama.Kui ta väga kaugele läheb siis toome ta tagasi ja paneme rihmad selga,et ta saaks aru,et ei või minna liiga kaugele.Paar korda on tulnud poriste käppadega tuppa ja siis oleme need kraani all ära pesnud.Ega see just Casperile meeldmööda ei ole,aga mis teha.
Õues meeldib talle mesilasi taga ajada ja on saanud ka korra nõelata.

Selleks korraks kõik.Uuemad seiklused juba järgmine kord.

Selline siis me oleme.
http://images107.fotki.com/v67/photos/6 … 001-vi.jpg

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tere kõigile!

Tere hommikust!
Minul nüüd selline rumal küsimus.
Miks meie kiisupojal vahel nina on kuiv ja vahel märg?Kas see on normaalne?

Muidu meie elu kurdina möödub päris hästi.
Õues ajame taga mesilasi,liblikadi,ja kõike huvitavat mis silma jääb.Kahjuks neid lendavaid elukaid ju ei saa kinni,sest nad lendavad kiiresti ära.  smile
Sipelgate tegemisi on samuti huvitav jälgida ja neid vahel käpaga segada.

Thumbs up Thumbs down