1 Viimati muutis kaileenike (17.07.2012 21:30:25)

Teema: kassiga kaheks päevaks telkima

tere!vajan kiiresti abi.otsustasime minna perega nälavahetusel peipsiäärde telkima ja meil tuli selline mõte,et võtaks oma kassipoja kaasa.kuid peipsiäärde sõidab umbes 40 min.Kas kassil kõht lahti ei lähe selle ajaga autos(või äkki võib kass autos oksendad vms....).ja siis veel kuhu teeb kass sõidu ajal ja öösel oma häda??(meil on olemas traksid ja trantspordipuur).kass kass saaks terve öö puuris magada ja kui ta sinna oma häda teeb,kas telk hakkab kõvasti haisema vms..... PALUN JAGAGE OMA KOGEMUSI KASSIGA TELKIMISEST,VÕI ON TARGEM KASS ÜLDE KOJU JÄTTA!?vastake palun :)
(ma usun,et selline teema on äkki siin olnud ja ma arvan et eriti ei saada minu tekstist aru nii,et ma vabandan kui selline teema oli olemas või te ei saa millestki aru :)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassiga kaheks päevaks telkima

Ma arvan, et see on kassil ja teile rohkem stressi tekitamine kui lõbus nädalavahetuse perereis puhkama. Kiisu saab kenasti kodus hakkama need kaks päeva ja teie kenast puhatud.

Thumbs up Thumbs down

Arvan täpselt sama mis Depsygi. Igaljuhul on kiisul mugavam ja turvalisem kodus olla, teil siis ka üks mure ja kohustus vähem puhkusel, saate ennast vabamalt tunda. Kiisu saab kodus ka päris üksinda edukalt hakkama, vett pange kohe suure pesukausiga põrandale, seda ei aja ta ümber, ega saa ka otsa.

Thumbs up Thumbs down

tänan nõuannete eest wink käisime matkamas ära ja kiisuke sa ilusti kodus üksinda hakkama smile

Thumbs up Thumbs down