1

Teema: Kass käitub viimasel ajal väga kahtlaselt

Tere,

Minul selline mure.
Mul on nõks üle aasta vanune emane kass, kes on veel opil käimata. Oleme kenasti läbi saanud algusest peale, aga nüüd selle aasta aprillist muutus ta kuidagi eriti hellakeseks. Igal öösel magab ta mul kaisus. Ta kas ronib teki alla või mulle kaenlaauku, ükskõik kuhu, peaasi, et oleks nii kaisus, kui vähegi võimalik. Hommikuti, kui minul on vaja tööle minna, siis muutub ta kuidagi tõredaks. Tema käitumise järgi võiks arvata, et see ärritab teda ikka väga. Koridoris papusid jalga pannes, nutab ja hammustab käest ning üritab tuppa tagasi tassida. Ukse sulgedes, olen jäänud kuulama mis edasi saab ja nutab ja nutab ukse juures. Õhtul töölt tulles on ta väga õnnelik ja peale süles istumise, talle midagi muud väga ei meeldigi teha.

Iseenesest on see ju väga lahe ja armas, aga kuna see asi on suhteliselt värskelt alanud ja iga päevaga muutub kuidagi nutusemaks see olukord hommikuti, siis mõtlesin, et igaks juhuks uurin, millest selline asi võib tingitud olla.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass käitub viimasel ajal väga kahtlaselt

Lugesin nüüd ühte artiklit loomade käitumise kohta. Selline äkiline meeleolumuutus võib olla tingitud sellest, et loomal võib olla valus. Valu siis kas emotsionaalne või füüsiline. Ma arvan, et välistada võimalike edaspidiseid probleeme, käin ma temaga ikkagi arsti juures ära.

Aga abistavatest kätest ma sellegipoolest ära ei ütle, kui kellegil on olnud sarnane juhtum, siis ma olen väga tänulik, kui te seda minuga jagate.

Thumbs up Thumbs down