1

Teema: SOS! Kassil kasvaja

Tere!

Meil on noor kass Scotish Straight (natuke rohkem kui 1 aasta). Steleriseeritud 1 kuu tagasi. Eemisel aastal oli tal  tugev allargia (kõrvade -silmade põletikud), nüüd sellega ok. Sööb ainult kvaliteetse kuivtoidu Royal Canin. Eelmisel nädalal oli tal verine haav kõrva all ja põletik. Esmaspäeval olime arsti juures (Västrikus), arst ütles, et see on kasvaja ja kuna oli tal aega, tegi kohe operatsiooni (ilma uuringuteta). Nüüd seal suur arm, ja selle armi juures hakkas kasvama veel üks kasvaja (või mis see on, ei tea. Aga päris kiiresti areneb - 2 päeva ja ongi). Läksime sama arsti juurde veel kord - ütles mhm....tuleb oodata ja andis antibiootikumid. Kuid oodata vist ei taha, tahan kindlasti oma kassi päästa. Palun abi, võib olla keegi teab mis asi see võiks olla? Võib olla on midagi soovitada?
Tahan leida arsti, kes on kassikasvajate asjatundja (või lihtsalt andekas kassiarst). Kuhu ma pean pöörduma? Palun abi, ta on väga armas sõber, ta on elu väärt!

Ette tänades,

Thumbs up Thumbs down

Vasta: SOS! Kassil kasvaja

No siis pööduge EMÜ loomakliinikusse Tartus (tel 5033878), kus tehakse ikka enne igasugust lõikamsit uuringud ka ja teie kiisut ravivad oma ala tõeslised profesionaalid. Olen ise seda kliinkut korduvalt külastanud ja väga rahule jäänud nii ravikvaliteedi kui arstide suhtumisega minu lemmikusse.

Thumbs up Thumbs down