Teema: Palun abi...kas kassid tunnevad teineteist ära 6k.pärast

Tere,
kas kellegil on kogemusi kui kaks kassi pole teineteist 6 kuud näinud ja taas kokku saavad,kas nad võiksid teineteist ära tunda. Loomaarst kinnitas et koerad kindlasti tunnevad,aga kassi kohta ta öelda ei oska. (vahe on vaid selles et üks kass on 15.a ja teine 11 kuune,kui nad lahku läksid oli noorem u 6 k.,aga nüüd juba suur kass, nad pole ema ja tütar)

Tänan kõiki kel on kogemusi jagada!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Palun abi...kas kassid tunnevad teineteist ära 6k.pärast

Hei,
kas kellegil pole kogemust..... Meile on see tähtis seetõttu et võib päästa vana kassi elu,aga kuna noor kass kaugel siis tahaks veidigi lootust et nad teineteist ikka ära tunnevad enne kui üsna kuluka sõidu ette võtame. Kiisud olid südamesõbrad ja tegid kõike koos, nooremapidime ära andma seetõttu et ta lõhkus meie väikse korteri päris tükkideks, nüüd kui ta on ära lõigtud pidi palju rahulikum olema. Vanal kassil oli op ja on tugev neerupuudulikkus ning ta ei suuda opist taastuda.keeldub söögist ja joogist juba 12 päeva, joodan ja söödan süstlast vägisi,õnneks on ta veidi kosunud. Peale noore kassi lahkumist muutus ta väga kurvaks,õhtuti näub käib ja otsib söögiisu vähenes juba siis loom on silmnähtavalt kurb,aga teine on vahepeal suureks saanud,uued,kombed,lõhnad jne. Kas keegi on kuulnud et nad võiks teineteist ära tunda ja rõõmustada et jälle koos. Ehk aitab see taaskohtumine vanal kiisul jälle vurtsu sisse ajada nagu tegi ta seda siis kui meile tuli. Või on see lihtsalt minu meeleheitlik püüe leida veel lahendusi mis kiisut elama ergutaksid.

Tänan kui keegi oskab midagi kaasarääkida.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Palun abi...kas kassid tunnevad teineteist ära 6k.pärast

Ei, kindlasti kassid ei tunne enam üksteist ära. Saavad kokku, nagu võõrad loomad ikka.

Thumbs up Thumbs down

4 Viimati muutis Depsy (19.04.2012 21:11:03)

Vasta: Palun abi...kas kassid tunnevad teineteist ära 6k.pärast

Tean et kassid tunnevad inimesi ära, kes on pikalt eemal olnud, kuid kas nad ka teisi kasse ära tunnevad nii pika aja tagant. Iseasi on see, et võib olla vana kass tahab lihtsalt seltkonda ja tunneb ennast üksikuna. Ühekordne kohtumine siin vaevalt aitab sad

Thumbs up Thumbs down