1

Teema: 2 kassi pissivad igapäevaselt voodisse/diivanile

Minu juures elavad kaks kassi, õde ja vend, kes esijalgu olid metsikud, kuid nüüd on peaaegu ühe otsaga süles ja käivad hoogsalt järgi. Isane - kastreeritud. Emane - veel mitte.

Mure selline, et aegajalt urineerivad nad mulle voodisse või diivanile. Näiteks täna öösel oli üks pissinud mu voodisse samal ajal, kui ma seal magasin. Magamistuba on lahtine, ehk siis ust kinni panna ei saa, et nad sinna ei pääseks - ajutise abinõuna lükkan madratsi hommikuti seina äärde püsti. Samal ajal, kui ma magamistoas tegutsesin pissis aga emane diivanile.
Muidu mulle tundub, et saame hästi läbi - kojutulekuid tervitatakse nurruga, sõbrad on ka aksepteeritud olevused.

Söövad korralikku loomapoe kraami kassipoegadele (ca 7.kuused) ning tulid ühisesse koju 1,5kuud tagasi.
Pissimisega on vahele jäänud mõlemad.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: 2 kassi pissivad igapäevaselt voodisse/diivanile

Vastan meeleldi kõigile lisaküsimustele, kui vaid keegi aitaks murele lahendust leida.

Täpsustuseks - olen proovinud erinevaid kassiliivu. Korter on 48 ruutu ning sellel asub 2 kassipissikasti ning enamus "hädadest" maanduvad siiski õiges kohas.

Thumbs up Thumbs down

Kui vanad kiisud on? Üldiselt kui üks ära teeb ees häda, siis teine kipub kasvõi lõhna pärast sinnasamasse tegema, lõhnast saad lahti äädikaga pestes. Kui tihedalt kasside liivakaste puhastad? Iga päev?

Thumbs up Thumbs down

Igal hommikul ja õhtul puhastan liivakaste, kuna nad on ca 7-kuused.. Siis on väga agarad sööma - pissima/kakama. Liiva ennast vahetan ca 2nädala takka
Mulle tundub, et isane on pissimise lõpetanud.. aga emane jätkab. Isane on steriliseeritud (ja peale seda esijalgu pissis küll edasi).
Proovin äädikaga diivanit pesta, tänud! smile

Thumbs up Thumbs down

5 Viimati muutis Depsy (08.04.2012 21:51:51)

Meil kippusid mõlemad tuppa pissima siis kui oli innaaeg, emane eriti, see lasi sinna kuhu pähe tuli Peale steriliseerimist on kõik probleemideta kulgenud ja ei pea seda kräunumist ka taluma, kassil tundub ka mõnusam olevat. Isase lasime ka ära kastreerida, sest kippus ka mingil hetkel tegema mujale, kashjuks jäi ta ka peale kastreerimist häälekaks. Lisaks sellele et äädikas lõhna ära võtab, siis tsituseliste mahl (sidrun, apelsin, amndariinid), mis on värskelt perssitud, ei meeldi kassidele (vähemasti meie omadele) ja sellega määrides sain nad ühest nurgast pissile käimast minema smile

Thumbs up Thumbs down