1

Teema: 4 aastane kass + täiskasvanud koer

Tere!
Mure kassiga!

Võtsime 5 päeva tagasi täiskasvanud koera omale. Varem oli olemas juba ka 4 aastane kass, kes 1,5 aastat tagasi veel kartis võõraid inimesi paaniliselt. Peale lapse sündi olukord muutus ja nüüd ta enam inimesi ei karda.
Aga nüüd on mure, et kiisu kardab koju tulla või on lihtsalt solvunud!? Paar päeva oli kõik nagu normaalne, kiisu käis samamoodi õue ja toa vahet, ainult sõi suures toas (koer koridoris puuris). Seal on tal akna peal nagu mingi turvaline koht ka, alati kui miskit hirmutab siis jookseb sinna!
Igatahes, eile siis mõtlesin, et tutvustak kassile koera natuke lähemalt. Koer oli puuris aga kutsusin siis kassi koera puurile lähemale. Isegi tuli aga tahtis natukese aja pärast õue ja enam ei ole nõus tuppa tulema  sad
Käisin õues teda kutsumas ka, aga ta jooksis eest ära ja ei lasknud lähedalegi sad

Kas on lootust, et see kass lepib koera olemasoluga ega koli kuskile mujale suurest solvumisest?
Mida edasi teha? Ideid?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: 4 aastane kass + täiskasvanud koer

Mul on enam-vähem sama mure, aga mul on vastupidi. Täiskasvanud koer + 3aastane kiisu .
Ma olen kusagilt kuulnud , et neid peab harjutama või kuidagi koolitama, et nad koos elaksid .

Thumbs up Thumbs down