1

Teema: PALUN AIDAKE, RUTTU VAJA ABIII!!!!!!!

Tere, kuna külmad ajad on siis kütame toas pliiti just 5 minutit tagasi hüppas mu kass sinna peale ma panin mingit põletikurohtu peale, aga mida veel teha ? ma otsisin internetist Põltsamaa loomaarst Kaja Kivi nr aga ei leidnud , palun aidake !

Thumbs up Thumbs down

Vasta: PALUN AIDAKE, RUTTU VAJA ABIII!!!!!!!

Tartu EMÜ Loomakliinik oskab teile kindlasti nõu anda, seda ka siis kui te ise ka sinna kohale minna ei saa - 5033878 (24 h).

Thumbs up Thumbs down

3 Viimati muutis Aime (21.02.2012 11:25:17)

Vasta: PALUN AIDAKE, RUTTU VAJA ABIII!!!!!!!

Nüüd küll juba ilmselt hilja esmaabi suhtes vastata, aga mina viskaks kassi lumme. Vanni panna mina oma kasse ei saa ega külma vee all hoida, kui tahan ise ellu jääda. See oleks siis esmane tegevus, täpselt nagu inimese põletushaavade puhul. Mida määrida, ütleb arst, BurnShield ei pruugi sobida, kass lakub selle ju käppadelt kohe ära. Hiljem paneks ehk Helosani, esmaabiks see ei sobi, aga naha paranemiseks peaks olema väga hea ja lakkumise puhul ka suht süütu kreem.
Ka minul on üks kassipoeg hüpanud tulikuumale puupliidile maakodus, paranes kenasti, kuigi nahk koorus täiesti maha ja kassil olid seetõttu käpad valulikud (lonkas 1-2 päeva).