Teema: Kassil tuleb imeikku vedelikku?! :S

Tere! Mul on selline mure, et täna märkasin, et minu 3a kassil tuleb tupest ( ma ei tea kuidas seda õieti nimetatakse ) sellist kollakad vedelikku, pole päris vedel vaid nats tükkis. Ta võtab meil juba 2 aastat tiinuse ära hoidmise tablette. Mure on suur, kas kassil võib midagi viga olla, või on see normaalne?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassil tuleb imeikku vedelikku?! :S

Minu kassil oli sama asi ja tal oli emakas põletik

Thumbs up Thumbs down

Te peate kassi kiiresti arsti juurde viima, võibolla saab veel rohtudega ravida, aga tõenäoliselt tuleb kass steriliseerida. Väidetavalt need tiinust ärahoidvad tabletid soodustavad mädaemaka teket.

Thumbs up Thumbs down

Täna alles märkasin esimest korda ka seda, muidu ikka igapäev vaatan, sest olen ka selline inimene kes alati üle mõtleb ja teadsin ka, et ega need tabletid väga head ei ole. Kassi käitumisel muidu muud küll viga ei ole, mängib jne. või selle järgi ei saagi aru?

Thumbs up Thumbs down

Mina läheks ka kiiremas korras arsti juurde, enne kui hilja on - mädaemakast võib kass veremürgituse saada ja surra!!! Kui minu kiisul oli tiinusega midagi valesti ja poegida ei suutnud, siis käitus ka nagu norm kass aga hakkas verd jooksma tupest. Kui arsti juurde jõudsime siis ütles arst, et sisuliselt jõudsime viimasel hetkel.

See info küll koerte kohta aga sisuliselt peaks sama asi kasside kohta käima.
http://www.loomaarst.ee/index.php/lemmi … -pueometra

Oodata pole siin midagi, tuleb kiirelt tegutseda.

Thumbs up Thumbs down