1

Teema: kass on laisk ja mitte aktiivne

Tahtsin küsida et miks mu kass muudkui magab 24/7  ta ei ole ültse aktiivne  Käib öösel õues hommikul kui ukse avan on kohe platsis ja kohe toolile padja peale magama või voodile. Ja kohe kui külmkapi avan siis kohe süüa,süüa ja piima. Ta on külla vana juba peaegu 7 aastane kas see ka sõltub tema laiskusest. Kuna ma olen näinud et sõprade kasside on plaju aktiivsemad kuigi nad on umbes sama vanad 5,6 aasased.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass on laisk ja mitte aktiivne

Kui kass on öö otsa õues olnud, siis on täitsa loomulik, et ta terve päeva magab.

Thumbs up Thumbs down

Minu tubased kassidki tegutsevad vaid öösel või varavalges, siis kui minul on kõige magusam uni ja päeval põõnavad nii nagu inimene seda öösel teeb. Üldjuhul ongi normaalne kui kass ca 20 tundi ööpäevast magab smile Lisaks ei armastagi paljud kassid mängida vaid pigem oma rada ajada - nt öösel väljas ringi konnata ja jahti pidada.

Thumbs up Thumbs down

Mul on tubane kass ja ta on üleval ainult siis kui ta tahab süüa või kui tahab hädale minna ja ülejäänud aeg ta magab mõni üksik päev on selline kus ta tahab mängida ja jookseb mööda tuba ringi

Thumbs up Thumbs down