Teema: Unenäod.

No nüüd juba viimasel ajal on täitsa mitu korda      nii olnud, et näiteks mina olen ühes toas, kass teises. Kass magab. Ja siis järsku hakkab kräunuma ja jookseb otsivalt minu juurde, ning tuleb musutama.:s6ps: Ma arvan et äkki nägi midagi unes? Või siis teine võimalus et ärkab üles ja hakkab otsima kõiki. Kas teil on ka midagi sarnast olnud??

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Unenäod.

meie kassid peaaegu alati, kui ärkavad, hakkavad esimese asjana mõnda inimest otsima, kelle süles unerammestuses veel natuke vedeleda ja nurruda.

minu meelest unenägusid näevad nad hoopiski siis, kui läbi une käpakestega vehivad ja vahel isegi paar korda vaikselt näuvad. seda on kohutavalt naljakas, aga samas väga armas vaadata.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Unenäod.

meil on nt nii, et elukaaslane magab magamistoas ja mina vaatan telekat elutoas ja kiisu magab sügavalt ka elutoas ja kui ma magama lähen siis kiisu ka kohe naksti meie juures...
ühesõnaga täitsa tita smile

meie kiisul kriimud silmad...

Vasta: Unenäod.

Mul on samasugune tita:P

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Unenäod.

Väiksemana tegi mu kass unes imemisliigutusi.... muidugi, ta nüüd nii väike ka polnud, et oleks pidanud veel ema tissi otsas olema (üle 2 kuu oli vana), aga ehk nägi siis unes ema!?

Dogs have owners, cats have staff.

Vasta: Unenäod.

Minu kass on ka näinud luupainajaid.  Magas mul jalgade juures ja siis järsku hakkas hästi kõvasti kräunuma. Äratasin ta siis ülesse ja siis jäi jälle magama.

Thumbs up Thumbs down