1

Teema: Kass kräunub pidevalt!!!

Küsimus siis järgmine et kass kräunub pidevalt! Kass on isane ja algul sai arvatud et see jooksuaeg vms ja sai ka käidud arsti juures ning ära kastreeritud! Aga sellest polnud mingit kasu ja kräunub edasi. et järsku keegi oskab öelda mis tal võib viga olla ja kuidagi aidata kuna ei suuda enam see ajab hulluks niigi suht pingeline töö ja pikad tööpäevad et lihtsalt see ülemõistuse!!! Igasugune abi teretulnud ja oleks väga tänulik kui keegi oskab aidata!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass kräunub pidevalt!!!

Meil sama asi valge pärslasega, lasime ka ära kastreerida aga mitte midagi ei muutunud. Kass tänaseks üle 3 aasta vana, kevadel oli opp, kuna arvasime ka, et kräunub kuna kuskil on emaseid kasse. Vahest lihtsalt läheb ja istub koridori või kõnnib mööda tube ringi ja karjub. Eriti juhtub seda varahommikutel ca 6.00st alates, nii et uneaeg rikutud.
Kassi peale karjumine, keelamine ja tema karistamine ei aita.
Oleme avastanud, et kui ei lase kassil õhtuti vara maga minna (kiusame teda, et ta magada ei saaks)  või tegeleda temaga (mängida palju), siis magab ka kass selle ajani kuni ise magame. Tegu on lihtsalt väga jutuka kassiga, kes tahab väga palju tegelemist ning kisab igavusest big_smile Nagu mul õde ütleb siis on nn koerkass, kellega peab mängima! Muidugi on ta meil mänguhull ka, isegi magnetid veab külmiku pealt minema ja siis kui ta nendega mängima hakkab ei kuule peale jooksumadina mitte midagi.

Thumbs up Thumbs down