1 Viimati muutis Eclipse (03.10.2011 15:36:23)

Teema: Eclipse.

Tere,

Olen sinakas halli karvaga kiisu ja elan Lõuna-Prantsusmaal Olen veel päris noor. Kui ma õigesti mäletan siis olen ma 5 kuud vana. Minu peremeesteks on Kristiina ja Nicolas. Kuna meil on mitmekeelne pere siis ka mina olen peaaegu ära õppinud kolmes keeles arusaamise ,mida peremehed mulle öelda soovivad. Mina aga räägin nendega ikka ja alati ühes ja samas keeles smile Mulle meeldib ,kui mind pildistatakse ning mulle pai tehakse. Eriti meeldib mulle mängida varvastega ning närida juukseid . Mul on ilus kiisu maja millel on kolm korrust ja seal olen ma alati kuninganna smile. Mulle meeldib magada  oma peremehe Kristiina süles või õla peal. Hommikuti olen mina alati esimene,kes on üleval. Ja kui ma arvan,et peremehed on liialt kaua põõnanud ajan nemadki üles. Keegi peab ju minuga mängima ka !!

Paar lauset siis peremehe poolt ka : Olen siis Kristiina ning plaan kass võtta oli meil juba ammu plaanis, vaatasime siis internetist kuulutusi ning leidsime ühe. Polnud pilti ei midagi . Olin veidi ebakindel ,kuna polnud pilti kiisust ennem näinud. Kuid kui Ta meile koju toodi armusin sellesse karvakerra kohe. Need suured suured silmad ja erakordselt pikk saba võlusid mind kohe smile . Naine ,kes meile kassi tõi midagi tõu kohta ei maininud, kuid mida päevad edasi hakkab mulle tunduma ,et me oleme saanud endale vene sinise kassi koopia või siis originaali smile

Igatahes olen ülimalt õnnelik ,et selline päikseke meie ellu tuli smile

Ma sooviks pilte ka panna temast ,kuid need on liiga suured faili mahult.
Loodan ,et sobib kui panen enda blogi lingi. http://krissinfrance.wordpress.com/2011/09/

Thumbs up Thumbs down