1

Teema: kass pissib koti peale

Mul on selline probleem. Mul on 5-6 kuune emane kass siiani on olnud tubli käinud alati liivakastis ja mitte kordagi ei olnud pissinud mujale. Käin teist nädalat uuesti peale suve tööl ja nüüd on olnud juba kolm korda juhust, et kass pissib mul koti peale. Esimene kord oli õhtul kui proovisin riideid, et mida järgneval päeval selga panna. Ning siis nagu tundus, et see oli ainuke juht kuid probleem sellest alles algas. See nädal on ta juba seda korranud kahel korral. Täna oli isegi minu nähes läks lihtsalt koti peale ja pissis. Kas kellelgi on ka midagi sellist juhtunud või oskab anda asjalikumat nõu kui, et lihtsalt kotid ära peita

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass pissib koti peale

Võimalik, et suu noorel emasel kassil on hakanud esimene jooksuaeg ja nüüd ta pissib ka muljale kui oma liivakasti. Kui meil emane kass indlema hakka, siis oli see pissimise probleem väga suur, kuna hakkas kõiki kergemaid hädasid mujale tegama. Ega selle vastu suurt ei aitagi kui pese pissitud asjad puhtaks (haisu võtab ära äädikas).

Ps. Liivakast on ikka igapäevaselt puhastatud?

Thumbs up Thumbs down

liivakast on korras.... junnid võtan kohe ära ja liiva vahetasin viimati laupäeval... algul arvasingi, et asi selles, et äkki liivakasti suhtes valivamaks muutunud kuigi liiv oli olnud vähe aega aga nüüd tundub, et asi selles ei ole... eks ma siis üritan välja kannatada ja aitäh äädika nipi eest üritan kotte päästa siis nendega

Thumbs up Thumbs down

Kott on asi, millega sa igapäevaselt liigud korterist välja, nii et kassi arvates suurepärane võimalus oma sõnumit laiemalt levitada (sama moodi ei tasuks kassile kättesaadavaks jätta jalanõusid ega üleriideid, nii enda kui külaliste omi). Kui tegu pole aretuskassiga, siis soovitaks mõelda tema steriliseerimise peale. Ja probleemiga tasuks tegeleda enne, kui see halvaks harjumuseks muutub.

Thumbs up Thumbs down