1

Teema: Küsimus 3 nädalase kassi kohta

Tere, mul selline mure et mul on 3 nädalane kass. Ta ei joo piima ega vett, täpsemalt ta nagu ei oskaks juua. Mis tegema peaks?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Küsimus 3 nädalase kassi kohta

3 nädalane peaks olema veel ema juures...Proovige anda nõelata süstlaga talle veega lahjendatud rõõska koort. Määrige mokad koorega kokku, ta limpsib ära ja saab maitse suhu.

Thumbs up Thumbs down

Nonii tekkis uus küsimus.
Kassil oli mitu päeva rähm silmas, täna hommiku poole enam polnud aga selle eest oli tal ühes silmas silmakae või mis iganes seda nimetatakse?! Kas see on kassi tervisele ohtlik?

Thumbs up Thumbs down

See ei ole eluohtlik, aga näitab, et kassipojaga ei ole kõik päris korras. Kas te leidsite selle kassipoja kuskilt, kas vanust on kindlalt 3 nädalat? Kuna kiisupoeg vist oma emme juures enam pole, siis võite ka konservi hakata andma, alguses pange seda talle sõrmeotsaga suhu, las maitseb. Arstlkäik ei teeks paha, arst oskaks kindlasti head nõu anda, ka ussirohu kohapealt.

Thumbs up Thumbs down

Kassipoeg leitud jah, muidu konservi sööb ilusti. Vanus on jah 3 nädalat täpsemalt ei oska öelda.

Thumbs up Thumbs down

3 nädalane kindlasti konservi ei söö. Peab olema oluliselt vanem. Kui palju ta kaalub? Selle järgi oskaks pisut arvata. Silmi soovitan puhastada apteegist oststud kummelist keedetud jahtunud teega. Ettevaatust, et pudi silma ei läheks. Hästi kurnata. Paar kolm korda päevas. Kui see ei aita, siis tuleks minna arstile ja silmasalvi osta. Konservist paremini hakkab kassilaps sööma keedetud kanaliha, mis ristikiudu hästi peeneks hakitud ja olen andnud ka Rakvere segu hakkliha. See just maitseb kassidele ja ka poegadele. Ja seda toorelt.
Sellise kiisupoja toitmisest, kes veel ise ei söö, saab lugeda siit:
http://www.kassiabi.ee/index.php?1010298316412

xxx