1 Viimati muutis kiku137 (19.07.2011 19:15:23)

Teema: 4 imearmast nurrumootorit otsivad uut kodu

4 imearmast 11.07.2011 a. sündinud nurrumootorit otsivad endale häid inimesi, et olla neile uuteks armastavateks omanikeks:). 3 neljavärvilist ja valgesokilist triibiktüdrukut ning 1 must, valge nina, käpaotste ja kahe valge kõhualuse tärniga poiss. Kiisukesed sündisid noorde, "täisväärtuslikku" üksteist väga armastavasse peresse eelkõige veterinaaridele mõistuvastselt. Emme sai just päev enne 7 kuuseks, issi oli alles 9-ne. Ja poiss oli juba 2 kuud kastreeritud.....
Mõlemad vanemad on algusest peale toakassid ja hirmsad mürgeldised. Tundub, et lapsed on kõik samasugused uljaspead, v.a. 1 tüdruk, kes tundub rahulikum.
Kiisukesed on kõik kastiga harjunud puhtusearmastajad ja söövad juba natuke ka iseseisvalt Siiski, heameelega hoiaks neid emme tissi juures ja issi tubli järelevalve all veel  vähemalt paar nädalat, et nad saaksid rohkem kassitarkusi õppida. Viimane ei sega aga huvilistel kassikesi vaatama tulla, et teha oma õige valik uue sõbra  (sõprade) leidmiseks.
Võtke aga lahkesti ühendust: 56493390, kristel.viire@mail.ee

Pilte saab siit : https://picasaweb.google.com/1169710573 … directlink

Thumbs up Thumbs down

Vasta: 4 imearmast nurrumootorit otsivad uut kodu

Kiisupoiss on nüüd uues armastavas kodus. 3 tibutirtsu aga ikka koduotsingul. Söövad ja teevad kõiki kassiasju iseseisvalt. Igati valmis kellegile rõõmu tooma ja sõbraks olema.

Thumbs up Thumbs down