Teema: Kassil pissimisega probleemid

Umbes pool aastat tagasi tekkisid kassil põiega probleemid, uriinis oli verd, käis tihti wc-s, kuid ei tulnud tal sealt eriti midagi. Lasi ka korterisse. Käisime arsti juures ja ravisime kassi. Tundus, et asi sai korda. Nüüd jälle midagi viga. Käib tihti wc-s üritamas, ei tule tal alati palju. Vahest laseb korralikult, laseb ka mujale korterisse jälle. Lakub ennast maru tihti, vehest kräunub ja käib rahutult ringi. Näha, et kassil midagi halvasti. Siis mõnda aega poleks nagu midagi viga ja hakkab jälle pihta nädala pärast. Kas jälle sama jama? Mida teha? Pole seda raha, et jälle ravima hakata(läks väga kalliks eelmine kord). Samas kassist nii kahju, tahaks teda aidata. Olen kuulnud, et sellised probleemid võivadki hakata korduma. Olen väga mures, palun andke nõu.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassil pissimisega probleemid

Kassiga tuleb kiiresti loomaarsti juurde minna, tegu põiehädadega ja värske pissiproov ka kaasa võtta.Mmida kiiremini jaole saab, seda odavam on ravi, mida kauem oodata, seda kulukam teile ja seda vaevarikkam kassile. Kui väga kaua oodata, võib kass piinarikkalt surra.

Thumbs up Thumbs down

>Mida kiiremini jaole saab, seda odavam on ravi, mida kauem oodata, seda kulukam teile ja seda
vaevarikkam kassile.

Täiesti nõus.Kui kaua oodata,võib see arenema neerupõletikuks

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?24,10931173

või mingi muu haiguseks.Kas põie probleemide põhjused on selgunud?Kahtlustan,et marketitoit.

Thumbs up Thumbs down

Öeldi jah, et toidust. Kuid nüüd on söönud loomapoe toitu. Miks tal uuesti sama probleem? Kaua ma nii ravin teda? Mõne kuu tagant paari tonnine(kroonid) väljaminek kassi ravimisele? Mul pole seda raha?

Thumbs up Thumbs down

Oled sa kindel, et su kassil hoopis jooksu aega pole? Siis ka kassid käivad tihti pissil, pissivad tuppa märgistamiseks ja lakuvad ennast palju ning sellega kaasabe ka kräunumine ja melikult enda ööda maad vedamine või hõõrusklemine (selg on koguaeg kumer ja iga puudutuse peale on sillas). Jooksuaeg võib ka kesta nii et nädal jookusega, siis paus ja siiis otsast peale - nii kasvõi pool aastat. Juhul kui on muidugi tegemist emase kassiga.

Thumbs up Thumbs down

6 Viimati muutis Jevgeni (18.05.2011 10:41:01)

Ikka tuleb analüüsid teha,et kindel olla.
Ja kui nüüd kohe ravima,siis peab see odavam kui esimesel korral,millal oli vajalik põhjus otsima ja arenenud kaugem,kui nüüd,haigus ravida.

Thumbs up Thumbs down