1

Teema: appi, kass puu otsas

Tere! Mul on selline mure, et juhuslik teele sattunud koer ajas mu kassi metsa puu otsa. Mõtlesin, et küll ta alla tuleb, kuid praeguseks on juba möödunud päev, aga kass alla tulla ei julge. Puu otsa appironimine on mõeldamatu, sest oksad on õrnad ja inimest ei pea. Samuti on ta üsna kõrgel 4-5 meetrit. Nüüd ma ei teagi, mis ette võtta. Kuidas taolised olukorrad lahenevad? Kas kass on võimeline ikka ise alla tulema või surevad ennem nälga? Arvan, et kui ta sealt kukkuks alla, siis ei ohustaks teda maa pehmuse ja nn kassikäpa fenomeni pärast eriti midagi, muidugi kui ta suudaks keskenduda kukkumisele. Praegu aga ma väga mures.... ehk oskate nõu anda või on teil kogemusi.  Kõige hullem, et ta on sellises raskesti läbipääsetavas kohas ka, kuhu mingi sõidukiga nt redeliga appi tõtata samuti võimetu.

Kurb kassi omanik

Thumbs up Thumbs down

Vasta: appi, kass puu otsas

ürita teda kuidagi alla meelitada,ole seal koos temaga.Äkki ta lihtsalt kardab,kui sind seal ei ole.Mine ikka puu alla ja kutsu teda meelitavalt ja ürita kuidagi rahustada.Kassid saavad väga hästi aru,eriti hääletoonist kuidas sa temaga räägid..nii et jõudu ja jaksu ja ma loodan et sa saad ikka oma kiisu puu otsast alla:)

Thumbs up Thumbs down