1

Teema: OTSIME HALLI KIISUT

OTSIME HALLI, VENE SINIST VÕI HALLIKAS SINIST KIISUT, SUGU EI OLE TÄHTIS, VANUS VÕIKS OLLA 2-3 KUUD MITTE ROHKEM, VÕIB OLLA KA TÕUTUNNUSTEGA AGA SIIS ILMA DOK. SÜMBOOLSE SUMMA EEST. JÄÄME KÕIKI PAKKUMISI KOOS PILTIDEGA OOTAMA, SEST NAGU MU LAPS ÜTLEB ON MEIL HIRMUS KIISU HÄDA smile
Asume Tallinnas - Harjumaal ( endal võimalus tulla Harjumaa piires järgi, oma kiisukesele)
nelenurm2@hot.ee või siis 55655334

Thumbs up Thumbs down

Vasta: OTSIME HALLI KIISUT

Tere,mina pakuksin kiisukest,kes on 2 aastane,aga ta ei ole väga suurt kasvu,lühema karvaga hall kiisu.Talle meeldib mängida,süüa ja magada.Hästi energiline on ja ilus kassike.Ma pean ise reisima tihti ja ei saa kiisut üksinda koju jätta nii et oleksin nõus kiisut ka niisama ära andma,kuna hoolin tast ja ei taha et ta mul üksi kodu oleks.
Talle meeldib-kui talle näiteks visatakse pall kuhugi kaugemale toas ja ta toob selle palli sinu juurde ja tahab,et viskad talle jälle ja jälle-nagu tavaliselt kutsud teevad.Pissib ta alati oma kasti sisse ja on korralik,puhas kassike.Ei teagi sellist juhust-kui ta on mul kuhugi mujale häda teinud,tegelikult oli kord -tal oli jooksuaeg,emane kass on-ja pissis mulle telekakarbi peale-kus kunagi telekassees oli. Mis te ise arvate? Ta on steriliseeritud ja ussid puuduvad.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: OTSIME HALLI KIISUT

http://album.ee/album/286003/50283813
Siin on minu kiisu pildid smile

Thumbs up Thumbs down